Fešák tohoto týdne: Mads Mikkelsen (začíná druhá řada Hannibala)

Tohoto krasavce můžete vídat opět pravidelně. Nové díly premiérové 2. řady Hannibala budete moct sledovat každé pondělí od 21.55. Najdete v nich vše, co jste měli rádi v řadě 1., navíc okořeněné ještě hutnější psychotickou paranoií!
Hannibal má prostřeno :)
Hannibal má prostřeno :)
media2.pl

reklama

A něco bližšího o tomto herci... Mads Mikkelsen pochází z Dánska, je 183 cm vysoký a přes to, že už to není žádný mladíček, má i ve svých devětačtyřiceti letech neuvěřitelné charisma, kterého si už všiml i Hollywood (Král Artuš, Casino Royal, Tři mušketýři, Souboj Titánů...)

Mads je od roku 2000 šťastně ženatý s kolegyní Hannou Jacobsen a vychovávají dvě dospívající děti. Mezi hercovy největší vášně ve volném čase patří motocyklový veterán Danish Nimbus (na stejném kdysi jezdil i Steve McQueen!). "Miluju pocit svobody a vítr ve vlasech, ale nepotřebuju k tomu velkou rychlost moderních motorek," usmívá se. "Což samozřejmě mimořádně těší moji ženu," dodává.

Dobrá zpráva pro jeho fanynky: premiérové díly příběhů o mlsném doktoru Lecterovi sledujte od 2. února vždy v pondělí ve 21.55 na COOLu.

Po Hannibalově ostudné (nebo možná spíše "ostudně zábavné") hře z první řady si Will jako chovanec "lebedí" v baltimorském blázinci jakožto hlavní podezřelý ze série vražd, zatímco náš Hannibal sám si hoví na svobodě.

Ani jeden z nich však ještě neřekl své poslední slovo...

Nové díly premiérové 2. řady Hannibala budete moct sledovat každé pondělí od 21.55. Najdete v nich vše, co jste měli rádi v řadě 1., navíc okořeněné ještě hutnější psychotickou paranoií!

Zejména dojde na rozehrání Willova osudu. Ač za katrem, usilovně pracuje na odhalení toho, jak na něj Hannibal vraždy nastrojil. Nic mu v tom nepomáhá, že ředidel jeho ústavu Dr. Chilton chce spíše honit slávu než pravdu...

Naštěstí pro Willa není jediný, komu dojde, že tu něco nesedí. Spojence bude mít i v Jacku Crawfordovi (Laurence Fishburne). Hned první díl řady ostatně začíná brutálním soubojem Crawforda s Hannibalem – pár minut nato je ovšem odhaleno, že na něj dojde až týdny v budoucnosti.

A tak zatímco Hannibal dále kuje své pikle, příležitostí pro odpovídání na otázky se stane Willův soud...

Malá ochutnávka zde, dobrou chuť :-)

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hannibal II - upoutávka 30s

Mohlo by vás zajímat:

Kanibal Hannibal s maskou

Jak šel čas s Hannibalem. Poznejte všechny jeho tváře

Vaříme s Hannibalem :)

Vaříme s Hannibalem: jak chutná lidské maso?!

reklama

reklama