Filmový festival v Cannes je za polovinou. Kdo zazářil?

Filmový festival v Cannes se přehoupl do své druhé půlky. Za tu dobu se na červeném koberci objevila spousta skvostných modelů. A jestli plánujete v létě vítr v šatníku, tak se teď můžete nechat inspirovat hvězdami.
15. 5. 2018 TOPSTAR: RÓBY NA ČERVENÉM KOBERCI CANNES
15. 5. 2018 TOPSTAR: RÓBY NA ČERVENÉM KOBERCI CANNES

reklama

Na červeném koberci jsou vždy jako doma modelky. Kendall Jenner v bílých průsvitných šatech odhalila bradavky. Hailey Baldwin se sladila od hlavy až k patě do starorůžové a stříbrný model korespondující siluetu oblékla Bella Hadid.

 

Cannes @chopard @roberto_cavalli 

Příspěvek sdílený Hailey Baldwin (@haileybaldwin),

Objektivy fotoaparátů se nemohly odlepit od exotické Winnie Harlow a jejích zelených šifonových šatů.

 

CANNES! @officialspikelee you’re a genius! 

Příspěvek sdílený Winnie Harlow (@winnieharlow),

Petra Němcová překvapila róbou ala župánek.

 

The #filmpremier of #Blackkklasman at the #CannesFilmFestival was incredible! It is a must see film! Incredible job @officialspikelee. Thank U for this film.  Look 6 of the #GreenCarpetChallenge: I’m wearing @andresacosta dress. This gown has been crafted from GOTS organic certified silk from Italy, sewn using GOTS certified organic thread. GOTS is the worldwide leading textile processing standard for organic fibres, including ecological and social criteria, backed up by independent certification of the entire textile supply chain. As a wrap dress, it does not require a zip, and is instead fastened using lead free @Swarovski Advanced buttons, which have also been used as embellishments across the gown. Custom made @giuseppezanotti shoes. The shoes have been created by repurposing components such as the heel and inner sole from old prototypes. And @tylerellis clutch bag has been crafted from mulberry silk satin, and embellished with @Swarovski Advanced Elements lead free crystals. It has been designed without fastenings or additional components to reduce use of materials.

Příspěvek sdílený Petra Nemcova (@pnemcova),

Hvězdou červeného koberce je už několikátý den Naomi Campbell.

 

#BLACKkKLANSMAN A SPIKE LEE JOINT WEARING @poiretofficial @lejenke #CANNES 2018 

Příspěvek sdílený Naomi Campbell (@iamnaomicampbell),

Herečka a předsedkyně filmové poroty Cate Blanchett vynesla během festivalu už několik rób. Naposledy se předvedla jako duhová víla.

Jane Fonda oblékla třpytivé šaty a její kamarádka Helen Mirren zvolila pro slavnostní příležitost tmavě modrý samet.

Lekci, jak se mají chovat dámy na červeném koberci, by měla dostat herečka Kristen Steward. Nejen že vypadala dost unaveně, ale přímo před zraky fotoaparátů si vyzula střevíčky a odkráčela bosá do kinosálu.

Zatím slavné krásky, co se týká módy, moc neexperimentovaly a držely své fantazie na uzdě. Tak snad příště budou dámy víc kreativní.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!