Filmový Spiderman ve skutečnosti s dívkami problém nemá. Sbalil tuhle krásku

Tatiana Dietman
Tatiana Dietman
instagram

Třiačtyřicetiletý herec Tobey Maguire se proslavil především trilogii Spiderman. Tam ztvárnil středoškoláka Petera Parkera, který byl spíš studijní typ a outsider. Ani s holkami mu to moc nešlo. V reálu je tomu ale jinak. Tobey má vedle sebe momentálně o sedmnáct let mladší přítelkyni. Byli nachytáni ruku v ruce, jak vycházeli z posilovny. Šestadvacetiletá Tatiana Dietman je modelkou. Ale to vás podle její figury asi nepřekvapí. Zacvičit si byla v Chanel tričku a červených legínách. Jediné, co nám po hodině v posilovně nesedí, je to, že si dvojice okamžitě zapálila cigaretku.

Tobey a Tatiana
Autor: instagram Tobey a Tatiana

Tobey je velikým kamarádem herce Leonarda DiCapria, který je znám svou nákloností k modelkám. Jeho přítelkyni Camile Morrone je pouhých jednadvacet let. Její matka je o dva roky mladší než DiCaprio. A abyste v tom neměli zmatek, tak ta momentálně randí s jinou filmovou hvězdou a Leovým dobrým kamarádem, s Al Pacinem.

Každopádně holky si budou určitě skvěle rozumět. Obě dvě toho mají hodně společného, jsou krásné, mladé, vydělávají si modelingem a ke všemu randí s hollywoodskými hvězdami.

Filmový Spiderman byl do loňského roku ženatý s návrhářkou šperků Jennifer Meyer. S ní má jedenáctiletou Ruby a devítiletého Otise. Manželství trvalo devět let. „Po dlouhém zvážení jsme se rozhodli jako pár rozejít. Pro nás obětavé rodiče zůstává hlavní prioritou výchova naších dětí v lásce, úctě a přátelství,‘‘ napsala manželská dvojice oficiální oznámení o rozchodu po devítiletém manželství. Od rozchodu s manželkou byl herec sám a nerandil. Proto je jasné, že by jen tak někoho přátelům nepředstavil a myslí to s mladou modelkou vážně. Vzal ji totiž i na letní beach party mezi své filmové přátele. Podle všeho trávili i dovolenou na jachtě v Saint Tropez společně právě s „Velkým Gatsbym“ a jeho partnerkou.

To je docela změna. Dříve spolu totiž obráželi přehlídky Victoria´s Secret, kde okukovali modelky a potencionální partnerky anebo pořádali divoké výlety do Las Vegas. To je trochu jiný Tobey, než ho známe z filmových rolí, co říkáte? S tím mají hoši ale momentálně utrum.

reklama