Finále Wimbledonu: Dorazila vždy elegantní Kate Middleton, sexy Emma Watson i gentleman Benedict Cumberbatch

Celý svět čekal v neděli 15. července na finále Mistrovství světa ve fotbale. Británie ale očekávala finále mužské tenisové dvouhry Wimbledonu. Na hru Novaka Djokoviće a Kevina Andersona se přišla podívat Kate Middleton s princem Williamem, herečka Emma Watson i novopečený tatínek Hugh Grant. A komu to slušelo nejvíce?
Finále Wimbledonu
Finále Wimbledonu
instagram/@rafa.fans_au

reklama

Na turnaji se objevila i premiérka Spojeného království Theresa May. Vévodkyně z Cambridge zvolila pro tuto událost jasně žluté šaty z módního domu Dolce & Gabbana. Fantasticky podtrhly Kateinu postavu a málokdo by tak uvěřil, že teprve před nedávnem porodila třetího potomka. Kabelka od Dolce & Gabbana skvěle podtrhla její outfit. Meghan Markle se sice na zápasu neobjevila, společnost Kate ale dělal její muž. Ten měl nejspíše dobrou náladu a házel tak jeden vtip za druhým.

 

Příspěvek sdílený Yele (@boquisabrosa),

Na zápasu se objevilo nespočet hvězd. Mimo atraktivní Emmy Watson, která dorazila jako skutečná dáma, se objevil i herec Benedict Cumberbatch společně s Tomem Hollandem. A že vypadali pánové jako skuteční gentlemani, o tom nebylo pochyb. Luxusní outfity s perfektně sladěnými doplňky nadchly nejednu dámu.

Jedenatřicetiletý Srb Novak Djoković ovládl finále bez ztráty jediného setu a odnesl si titul vítěze Wimbledonu. Za titul z londýnského pažitu si vysloužil odměnu ve výši v přepočtu 66 milionů korun. Na travnatém grandslamu slaví tzv. „Djoker“ již počtvrté.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!