FOTO: Co se jí proboha stalo? Topmodelka Peštová má modřiny po celém těle!

Na veřejnosti se objevily fotky, ze kterých má okolí topmodelky Daniely Peštové (45) husí kůži. Krásná partnerka oblíbeného slovenského zpěváka Pala Habery (54) na nově zveřejněných snímcích vypadá spíše jako oběť domácího násilí, než jako přední světová modelka.
Kde Daniela přišla k modřinám?
Kde Daniela přišla k modřinám?
profimedia

reklama

Miliony žen i mužů po celém světě obdivují její sexy postavu. Z fotek, které nyní Daniela ukázala na svém Instagramu, ale doslova mrazí. Vyfotila se totiž oblečená pouze v tílku, kde modřiny na rukou a nohou upoutají víc, než její krása.

Daniela Peštová je ambasadorka společnosti Avon v oblasti prevence násilí na ženách.

Daniela Peštová proti týrání a zneužívání žen: ZAŽILA ho sama!

Kolegyně z branže, kamarádky, modelingové agentury - ti všichni si teď kladou otázku, kde k tak obrovským modřinám přišla. A dokonce se vyrojily spekulace, zdali neměla autonehodu, či ji někdo nenapadnul. Vysvětlení je však mnohem jednodušší, Peštová se utkala se slunečníkem a prohrála. Slunečník byl totiž špatně postaven a na modelku spadnul.

Video VIP zprávy: Modelka Kateřina Průšová při focení spadla z koně

Nehoda Kateřiny Průšové: Pád z koně zachytila kamera

Není to však poprvé, kdy se Daniela objevila s rozsáhlými modřinami. Již loni v květnu na svém Instagramu postovala fotky s obrovskými modřinami na stehnech, tenkrát však nevysvětlila, jak se jí to přihodilo.Tak snad už modelku nečeká žádná nehoda.

Celeste Buckingham asi přemýšlí, která z dívek má XFactor

Celeste Buckingham: Přiznala týrání i závislost

Která vám přijde hezčí?

GALERIE: Modelka závislá na plastikách si nechala přebarvit oči! Mrkněte, jak sexy byla před operacemi...


reklama

reklama