FOTO: Miley Cyrus se zakulacuje bříško! Víme co to bude!

Známá americká zpěvačka a herečka má krátce po svatbě s hercem Liamem Hemsworth (29) a nyní si nelze nevšimnout jejího zakulacujícího se bříška. Jedná se o těhotenství? Nebo novomanželka po svatbě nabrala pár kil?
Miley Cyrus
Miley Cyrus
https://twitter.com/natbadbutt

reklama

Zpěvačka napsala vyjádření na svůj Twitter a přidala k tomu i vtipnou fotografii. „Nosím v sobě vajíčko, díky vejci nám každý gratuluje. Jsme rádi, že nám to přejete!  Nyní nás můžete všichni nechat být a vrátit se k zírání na vejce, které je „nejlajkovanější“ fotkou celého Instagramu,“ napsala Miley na svůj Twitter ve středu.

Miley Cyrus
Autor: twitter.com/MileyCyrus Miley Cyrus

Slepičí vejce totiž nedávno porazilo „nejlajkovanější“ fotku Kylie Jenner. Ano, čtete správně, obyčejné slepičí vajíčko! Účet se slepičím vajíčkem byl založen právě z důvodu, aby porazil všechny známé osobnosti, a to se povedlo!

Miley Cyrus a Liam Hemsworth

Miley Cyrus a Liam Hemsworth vzali na svatební cestu také svoji rodinu

Toto vyjádření zpěvačka napsala na sociální síť poté, co magazín OK! Australia napsal, že Miley je těhotná a s Liamem Hemsworthem (29) očekávají holčičku. „Miley je šťastná, holčičku si vždycky toužebně přála,“ řekl neznámý zdroj.

Miley Cyrus
Autor: https://twitter.com/natbadbutt Miley Cyrus

Na druhou stranu zpěvačka pro Glamour magazín přiznala, že do konce roku 2019 chce být vdanou paní a mít už děťátko. Tak je možné, že Miley si chce své těhotenství nechat co nejdéle jen pro sebe. Konec konců, fotografie hovoří za vše!

reklama

reklama