FOTOGALERIE: Co ta máma vymyslela? Čím Victoria Beckham šokovala New York

Tak tohle by do ní nikdo neřekl. Vůbec poprvé se módní návrhářka a bývalá zpěvačka Victoria Beckham (39) vzdala ve své nové kolekci botách na podpatku! Sama v nich div nechodí běhat a teď omotala modelkám kolem nohy textilní pruhy a poslala je na molo!
Kluci zůstali doma, ale holčička se do světa módy už hrne s úsměvem
Kluci zůstali doma, ale holčička se do světa módy už hrne s úsměvem
isifa.com

reklama

Ona si ovšem na molo slavného New York Fashion Week obula pořádně vysoké podpatky a vsadila na klasiku: jednoduchou bílou blůzu a přiléhavou černou sukni.

Modely z její autorské dílny (značku nosí kamarádka herečka Katie Holmes nebo docela často i vévodkyně z Cambridge Catherine) pro nadcházející sezonu podzim–zima jsou jednoduché, převládají bílá, černá a šedá. Barvy se objevují jen výjimečně. Kabelky ozdobila Victoria geometrickými vzory. Prohlédněte si naši FOTOGALERII.

Jako módní návrhářka debutovala Victoria v roce 2008 právě v New Yorku. Pokud si neobléká vlastní výtvory, sáhne nejčastěji po věcech Dolce Gabbana nebo Versace. Tvrdí o sobě: "Nejsem materialistka, věřím na dárky ze srdce, jako jsou třeba obrázky od dětí." Všichni tři chlapci letos zůstali doma, v publiku byl ale manžel David s roztomilou dcerou Harper Seven. Ta se chovala jako malá dáma a ani trochu nezlobila.

Mohlo by vás zajímat:

Eva Mendes se dala na módu

Eva Mendes se dala na módu

Tak to byla rychlá výměna názorů

Vévodkyně Kate vrátila Kim Kardashian všechno oblečení

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!