Frontman kapely Sebastian má problémy s hlasivkami. Přestane zpívat?

Zpěvák Sebastian před nedávnem oznámil zdravotní komplikace s hlasivkami, kvůli kterým musel v koncertování trošku zvolnit. Přesto maká dál a dokonce rovnou natáčí novou desku. Ta má být tentokrát "dospělejší."
16. 9. 2018 TOPSTAR: SEBASTIAN PŘED NEDÁVNEM OZNÁMIL ZDRAVOTNÍ KOMPLIKACE NA HLASIVKÁCH, KVŮLI KTERÝM MUSEL VE VYSTUPOVÁNÍ ZVOLNIT
16. 9. 2018 TOPSTAR: SEBASTIAN PŘED NEDÁVNEM OZNÁMIL ZDRAVOTNÍ KOMPLIKACE NA HLASIVKÁCH, KVŮLI KTERÝM MUSEL VE VYSTUPOVÁNÍ ZVOLNIT

reklama

Od jeho megahitu “Toulavá“ sice uběhly teprve tři roky, ale za tu dobu se Sebastian vyšvihl na úplnou špičku popularity u nás. Poptávka po něm je obrovská a tak koncertuje, co to jde. Před nedávnem, ale vyvěsil na svou sociální síť šokující informaci. „Stalo se to, že mám cystu na pravé hlasivce. Takže než půjdu na operaci, tak musím být v takovém klidovém režimu. Určitě za to může práce, jednak životní styl. Asi jsem se moc hnal za něčím dopředu. Tak to chce zase trošku zpomalit,“ prozradil zpěvák. A v tu chvíli se fanoušci o svého idola začali bát. Sice kvůli zdravotnímu stavu zrušil některá vystoupení, ale podle toho co je vidět na jeho sociálních sítích, pracuje o sto šest i nadále.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Letní sezóna pomalu končí. Byla nejsložitějším obdobím v mém muzikantském životě. Pět let usilovné práce si vybralo svou daň. Stovky koncertů, desítky hodin ve studiu, tisíce naježděných kilometrů a snaha dělat věci na 100%, to vše se podepsalo na mém zdraví. Hlasivky bohužel nevydržely. Vytvořila se mi na nich cysta, která mi brání podávat dlouhodobě plnohodnotný výkon. Proto jsme museli v posledních týdnech zrušit několik koncertů. Omlouvám se všem zklamaným příznivcům, věřte mi, nebylo to lehké. Fanoušci byli, jsou a v mém hudebním životě vždy budou nejdůležitější. Nic se nevyrovná pocitu sdílet s nimi radost, vidět a slyšet je zpívat moje písničky nebo se s nimi setkávat na autogramiádách. Dobře vím, komu za úspěch vděčím. Na podzim nebudeme koncertovat. Chtěl bych natočit nové písničky a odpočinout si. V zimě mě čeká operativní odstranění cysty a hlasový klid. A na jaře? Na jaře se vrátíme ! Plánujeme velké koncerty a třeba stihneme i vydat desku. Těším se na vás. Sebastian

Příspěvek sdílený Sebastian Navratil (@sebastian_officialni),

Sebastian už za nedlouho vypustí do světa nový singl bestseller, který je úvodní písničkou z alba, se kterým mu pomáhá dobře známý producent ODD. „Nová deska bude doufám dospělejší. Možná pro někoho tvrdší a celkově bychom chtěli udělat nový, modernější sound,“ řekl ODD.

My jsme Sebastiana zastihli na natáčení videoklipu pod režijním vedením rappera Lipa. „Sebastian mě oslovil, protože znal mou práci. On chce udělat krok do té větší velké umělecké dospělosti, tak mi říkal, jestli bychom se toho nezhostili,“ řekl Lipo.   

Sebastian dokonce už chce působit seriózněji. Být mazlíčkem pro teenagerky mu nestačí a to je vidět i na záběrech z klipu. Dokonce si v něm poprvé střihne hádku se svou hereckou partnerkou. Jak se vlastně staví k hádkám se ženou? „Já se snažím co nejvíc a nejdéle v nějaké normě. Ale jsem takový ten řešič. Takže vlastně když je nějaký problém, tak já se furt ptám – A proč nemluvíš? A co se děje? A furt jedu, a jak nedostanu odpovědi, tak prasknu a je velký průšvih. My máme doma docela Itálii, ale hádky moc nemusím“ prozradil Sebastian. Tak držme Sebastianovi palce, ať se mu dospělý přerod povede a je stále bestseller jako doteď!

reklama

reklama