GALERIE Česko-Slovenského plesu: Kdo zářil a komu se to letos nepovedlo?

Plesová sezóna je v plném proudu. Ples jako Brno, Český ples a mnoho dalších nádherných večerů v sobotu podle mnohých předčil Česko-Slovenský ples. Na tuto noblesní událost se české i slovenské celebrity připravovaly i několik týdnů, od šití šatů po konečný styling. Komu se to povedlo a kdo tentokrát šlápnul vedle, posuďte u nás v galerii.
Česko-Slovenský ples
Česko-Slovenský ples
instagram

reklama

Zvolit na tak významnou událost, kterou Česko-Slovenský ples dozajista byl, tu správnou plesovou róbu není jen tak. A ne každé herečce, zpěvačce či miss se to povedlo. Marná sláva, muži mají v tomhle směru velkou výhodu - skrze oblek či smoking totiž moc experimentovat nemohou.

Modelka Nikol Švantnerová v módě umí chodit. O tom nás přesvědčila už několikrát a ani na Česko - Slovenském plese tomu nebylo jinak. Červená róba z dílny návrhářů Ponerových byla nepřehlédnutelná. Na opálené Nikol obzvláště vynikla!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Nikol Švantnerová (@nikolsvantnerova_official),

 

Ani naše primácké moderátorky ostudu neudělaly. Monika Leová a Gabriela Lašková oblékly šaty z dílny Tatiany Kovaříkové, které daly vyniknout jejich přirozené kráse. V tomto malém souboji u nás ale vyhrává krátkovlasá Gábina, která v blyštivých šatech zářila jako opravdová hvězda.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Příspěvek sdílený Monika Leová (@leova_monika),

 

Zpěvačka Monika Bagárová oslňovala přítomné nejen svojí róbou (opět od dua Ponerových), ale také přítelem, zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem. Pro tuto příležitost si zpěvačka nechala v salonu Michala Zapoměla prodloužit vlasy, které celému looku dodaly šmrnc.

Módní propadáky slavných celebrit

Grammy Awards 2019: Módní propadáky celebrit!

Kdo nás svojí róbou a celkovým stylingem naprosto nadchnul, byla modelka a bývalá miss Andrea Bezděková. Dokonale padnoucí šaty od návrhářky Sandry Markové, doplněné o barevné šperky Swarovski, které celému outfitu dodaly vtip. Zapomenout nesmíme ani na rudé střevíčky, které se s celkovým lookem nebijí, naopak. Třešničkou na dortu byl pak crazy účes, který z krásné Andrey udělal nepřehlédnutelnou Femme fatale.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Andrea Bezděková (@andreabezdekova),

 

Na tyto i další krásky, které si plesovou událost roku nenechaly ujít i se svými drahými polovičkami, se podívejte do galerie.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!