GALERIE: Fotografie Meghan Markle z dob, než se stala vévodkyní!

Když se řekne Meghan Markle, všichni si vybaví krásnou vévodkyni ze Sussexu. I Meghan ale bývala obyčejnou „smrtelnicí“, která se živila herectvím. Svůj Instagram i blog o módě musela následně zrušit, ale fotky z internetu smazat už nedokáže. Pojďme se společně podívat na fotogalerii!
Meghan Markle
Meghan Markle
facebook.com/Meghan.Markle.Fans/

reklama

Na této první fotografii je Meghan jako dítě se svou kamarádkou před Buckinghamským palácem. Kdo by to byl řekl, že jednou bude jeho součástí! Meghan vyrůstala v losangeleské čtvrti The Valley. Studovala v dívčí katolické škole a jako herečka to neměla vůbec jednoduché kvůli smíšenému původu.

Meghan Markle
Autor: twitter.com/MrsSunnyAndrea Meghan Markle

Její matka je Afroameričanka a otec Holanďan. Herectví ji zajímalo odmala a navštěvovala několik škol na herectví zaměřených. Vystudovala divadelní umění a krátce nato začala pracovat na americkém velvyslanectví v hlavním městě Argentiny Buenos Aires. Jejím prvním manželem se stal filmový režisér Trevor Engelson, se kterým se v roce 2013 rozvedla. Trevor se znovu oženil v roce 2018, ve stejném roce jako se Meghan provdala za prince Harryho.

Meghan Markle

Meghan Markle odhalila termín porodu! Bude to holčička nebo chlapeček?

Bývalá americká herečka si zahrála ve filmech jako Nezapomeň na mě s Robertem Pattinsonem, Šéfové na zabití, Ohňostroj lásky nebo v seriálu Kravaťáci, kterým se nejvíce proslavila. Tahle sláva ale musela rychle skončit, když se dala dohromady s vévodou ze Sussexu.

Meghan Markle a její bývalý manžel Trevor Engelson
Autor: twitter.com/Cosmopolitan Meghan Markle a její bývalý manžel Trevor Engelson

reklama

reklama