GALERIE: Nejkrásnější přírodní prsa na světě má Emily Ratajkowski!

Modelka a herečka Emily Ratajkowski získala ocenění, které jí závidí určitě každá žena naší planety. Vždyť která by nechtěla být majitelkou nejpohlednějšího poprsí na světě?! A ještě když uvážíme, že jsou čistě přírodní, bez jediné kapky silikonu.
Modelka Emily Ratajkowski má nejkrásnější prsa na světa
Modelka Emily Ratajkowski má nejkrásnější prsa na světa
Instagram.com

reklama

Rozhodli o tom fanoušci, kteří hlasovali na amerických bulvárních webech. Neměli to ale moc složité :-) No, řekněte sami, kolik znáte modelek a slavných žen, které nemají silikonové „balóny“? Moc jich není!

A kdo vůbec je tato 23letá kráska? Americká modelka a herečka, kterou zviditelnil Robin Thicke, když ji obsadil do svého klipu „Blurred Lines“. Ten se stal hitem v roce 2013 a boural žebříčky hitparád v několika zemích. Zároveň má nálepku nejvíce kontroverzního klipu – díky nahotě a textu. Emily se ale každopádně stala díky němu sexuálním symbolem a vyhledávanou modelkou.

Robin Thicke s Emily v klipu k písni „Blurred Lines“ Foto:

Její herecká kariéra začala v roce 2004, když si zahrála nevýznamné role v několika nevýznamných filmech. Více se zviditelnila až v seriálu iCarly. Výrazněji na sebe upozornila po boku Bena Afflecka ve filmu Zmizelá (Gone Girl), který měl premiéru na podzim roku 2014.

Své první hlavní role se už také dočkala – v loňském roce se totiž začal točit film We Are Your Friends, kde hraje po boku Zaca Efrona.

Emily Ratajkowski a Zac Afron při natáčení Foto:

Galerie sexy fotografií:

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Emily Ratajkowski

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!