GALERIE: Nejluxusnější party ve Varech? Modelky přišly polonahé, Holubová ukázala kalhotky!

Na každoročním filmovém festivalu ve Varech se nemůže stát, že by večer byla nuda. I letos se každý den pořádala jedna luxusnější party než druhá. Vrcholem však byla Moët party, na kterou se celebrity pořádně vyparádily. Komu to seklo a kdo přestřelil?
Celebrity se na Moët party odvázaly.
Celebrity se na Moët party odvázaly.
facebook

reklama

Některé z našich celebrit opravdu ví, co jim sedne. Jiné však odhalí někdy až moc. Například modelka Aneta Vignerová dorazila na party v róbě á la oblečená neoblečená. Šaty na jedno rameno, jejichž druhá část připomíná podprsenku, se příliš nepovedly. Když ale přihlédnete k jejímu věku, dá se ještě leccos odpustit. To se o takové Evě Holubové říct nedá. Ta ukazovala dokonce i spodní prádlo a to se na dámu jejího věku až tak nehodí.  Kdo ví, jestli za to mohlo pár skleniček drahého šampaňského nebo si jen chtěla zahrát na božskou Marilyn.

Oslava narozenin Jiřího Macháčka se trochu vymkla kontrole...

Karlovy Vary: Legendární průšvihy minulosti, o kterých se na festivalu pořád mluví

Na Moët party však přišla spousta dalších celebrit, mezi nimiž byla i například Kateřina Mátlová. Její dekolt si našel obdivovatele snad v každém muži. Bloggerka Ina T. jako vždy nezklamala extravagantními šaty od Liběny Rochové. I mladičký Adam Mišík si party užíval, co to šlo, a pro blesk.cz prozradil: „Trochu se stydím, je to ostuda – ještě jsem nebyl na žádném filmu, ale zítra to snad napravím.“

Jane Malone

Karlovy Vary: Nejvýraznější róby ze zahájení festivalu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!