GALERIE: Nejulítlejší halloweenské masky slavných! Poznáte, kdo je kdo?

V zahraničí je svátek duchů Halloween něco jako závod o to, kdo bude mít lepší masku. Někdo sází na strašidla, jiní zase na filmové postavy. Fantazii se meze nekladou. A s čím se letos slavní vytáhli?
Justin Medůza, Emily Simpsonová nebo JLo Zombie. Jak se vymódili na Dušičky slavní?
Justin Medůza, Emily Simpsonová nebo JLo Zombie. Jak se vymódili na Dušičky slavní?
Instagram/Facebook a koláž iTopstar.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Herečka Mena Suvari z filmu Americká krása zřejmě zkouší na roli ve snímku Americký horor. Fuj, to jsme se lekli! Zpěvačka Jennifer Lopez v kostýmu sexy smrtky také zabodovala - její rukou by chtěl umřít snad každý! Víc rajcovní než strašidelná byla i mrtvá kočička Nicole Scherzinger. Ale cenu za nejvyprsenější masku udělujeme kouzelné víle Nicky Minaj!

Halloween jako ohňostroj kreativity

GALERIE: 20 fakt originálních kostýmů na Halloween. Kdo je pozná všechny, je KRÁL GEEKŮ!

A kdo šel na medůzu? Přece idol dívek Justin Bieber! Tentokrát překvapivě oblečený. Nejvíc pobavila moderátorka Ellen DeGeneres. Do své talk show přišla v černé paruce a s vycpávkami na zadku. Tvrdila, že se jmenuje Karla a je novou sestrou slavného klanu Kardashianek. Podobný úlet předvedla Emily Ratajkowski, která šla s partnerem za Marge a Homera Simpsonovi.

Miley má kostýmy ráda

FOTO: Miley Cyrus je za princeznu halloweenských párty. Neuvěříte, v jakém kostýmu se ukázala...

Královnou Halloweenu je ale každý rok bezkonkurenčně německá modelka Heidi Klum. Její dokonalé maskování je dechberoucí. V minulosti už zazářila jako osmiruká bohyně Khálí, stařenka s křečovými žílami, žena bez kůže a loni se z ní vylíhl krásný motýl. Kvůli jednomu dokonalému kostýmu neváhá strávit hodiny v maskérně. Ani letos nezklamala. Pánové kochejte se - nejpřitažlivější kreslená postavička Jessica Rabbit žije!

I uživatelé pornowebů slaví Halloween

DĚSIVÁ STATISTIKA: Jaké péčko vás uspokojí o Halloweenu? Nejvíc se hledá...

Stát se na jednu noc někým úplně jiným uvítala také Gábina Kratochvílová. Moderování zpráv ji včera zmohlo až k smrti! Na modelku Danielu Peštovou zaútočila neznámá zrůda – že by Pavol Habera?! Na převlek nezanevřela ani modelka Karolina Kurková, která má za tři týdny rodit. V kostýmu Minnie vypadala spíš jako školačka než brzy dvojnásobná mamina.

Více uvidíte 1.11.2015 v TOP STAR reportáži Kristýny Ullrichové za pět minut osm a následující den na Prima Play.

Nadeea Volianova to mezi ostatními halloweenskými maskami s přehledem vyhrála.

GALERIE z HALLOWEEN party: Ruská zpěvačka šla za chlupatou VAGÍNU a u nás to vyhrála!

 

Reklama
Reklama