GALERIE UVNITŘ: Tahle australská kráska vás naučí milovat jógu

SJANA ELISE EARP
SJANA ELISE EARP
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Snad nejoblíbenějším druhem cvičení mezi celebritami je jóga. Propadla jí Dara Rolins, Andrea Verešová, Tereza Vojtková, Markéta Konvičková, Bára Mottlová, z těch zahraničních Lady Gaga, Jenifer Aniston nebo třeba Meg Ryan. Ale to je jen zlomek.

 

Be strong en

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston Fans (@jenniferanistononline),

 

 

Najcastejsia ota

Jóga a i životní styl s ní spojený, pohltil zkrátka celý svět. Slovo jóga se nejčastěji překládá jako "spojit". Má docházet ke spojení individuálního “Já“ s universálním “Bytím“. První zmínky o józe jsou z let 900 př.n.l. Tak stará a přitom tak moderní. Jóga si získala fanoušky především nenáročností, můžete ji praktikovat kdekoliv a nic moc k tomu nepotřebujete. Naučíte se správně dýchat a vaše tělo zmrzačené celodenním sezením u počítače v kanceláři rázem ožije. Po několika měsících zjistíte, jak ohební můžete být a už nikdy s jógou nebudete chtít přestat.

Příkladem může být instruktorka jógy Sjana Elise Earp. Tahle dvaadvacetiletá Australanka vás dostane stejně jako ostatních milion a půl sledujících na Instagramu. S otevřenou pusou budete hltan nejen její dokonalé tělo v plavkách, ale hlavně neskutečné jógové pozice.Tak tady je přitom víkendu malá inspirace.

 

F L O W . @aloyoga @aloita_resort

Příspěvek sdílený SJANA ELISE EARP (@sjanaelise),

Reklama
Reklama