GALERIE: Vrásky jim sluší: Modelky 60+ se převtělily do hvězd burlesky

Mnozí si myslí, že slova ‚‚sexualita‘‘ a ‚‚stáří‘‘ jsou z jiných vesmírů a dámy po šedesátce by svá odhalená těla před objektivem vystavovat neměly. To už ale neplatí! Fotografka Chrissy Sparks nafotila úžasné snímky ve stylu pin-up a burlesky. No a jako modelky si vybrala právě dámy po šedesátce. Tak co na ně říkáte?
ilustrační obrázek
ilustrační obrázek
instagram/@spletnik.ru

reklama

‚‚Chtěla bych, aby měly obyčejné ženy všech generací možnost se předvést před objektivem. Aby se cítily tak, že jsou modelky z předních módních magazínů. Ctím ženy všeho věku a jejich těla všech tvarů. Jsem přesvědčena, že se správnou pózou a světlem jsem schopna odhalit jejich skutečnou krásu,‘‘ nechává se slyšet fotografka Chrissy Sparks. 

Ta si založila studio Dollhouse Photography, kde má celou kolekci krajkového spodního prádla, korzetů a kostýmů v hodnotě 5 milionů korun. Fotografuje ženy celého světa všeho věku. ‚‚Po focení sedím s Chrissy a fotky společně upravujeme. Mažeme celulitidu, jizvy, modřiny, fleky a měníme odstín kůže. Zároveň upravujeme vrásky a figuru,‘‘ zmiňuje jedna z modelek.

Chrissy také tvrdí, že ačkoli se mnohé dámy stydí odhodlat k odhalenějším fotkám, když vidí výsledek, zvedá jim to sebevědomí. Některé dokonce radostí pláčou

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!