Gangsta Rytmus: Mrkejte na krutopřísné dredy krále Petržalky!

Na něj bacha. Patrik "Rytmus" Vrbovský je něco jako náš vlastní Kanye West. Vizionář, umělec, kreativec, king a vládce Facebooku. Ovládá ho mocnou silou životních mouder, citátů přejatých z knížek o sebeřízení a udáváním trendů. Tentokrát pro náctileté.
Však ja som v mládí tiež nebýval žiadny Adonis. A terazky hej!
Však ja som v mládí tiež nebýval žiadny Adonis. A terazky hej!
facebook

reklama

Amerika má svého Ježíše v podobě Káně Westa (to je ten chlápek, co má za manželku Kim Kardashian, která neumí vůbec nic, akorát si dělat selfie, a on říká si zpěvák, přestože když si pustíte nějakou jeho písničku, budete mít pocit, že se vám na počítači omylem otevřela okna se čtyřmi přehrávači a ty všechny hrajou přes sebe jinou hudbu), my zase máme Patrika.

Tedy ultracool kruťáka z bratislavského sídliště Petržalka, který si libuje v sebeřídících citátech a kdyby se neživil jako rapper, určitě by vydělal balík jako nový Aštar Šeran, protože si jen otevřeme jeho Facebook a jsme namotivovaní tak moc, že i prodavač vody na Sahaře by měl s námi problém.

Kromě toho, že je to pán Petržalky a Pán vůbec, je to taky master ranních snídaní.
Autor: facebook Kromě toho, že je to pán Petržalky a Pán vůbec, je to taky master ranních snídaní.

Nedávno svou kohortu fans nakrmil vzpomínkami z dětství, kdy na zeď plesknul retro okénko v podobě jeho vlastní podoby, když mu bylo osmnáct let.

Chybět nesmí správný gangsta výraz, zaťatá pěst a hlavně dredy, k nimž neopomněl dodat, že s nimi předběhl dobu. Co by na tohle řekl Bob Marley, který se narodil o třicet let dříve než Vrbovský, to se můžeme jenom domýšlet.

Takže baf!

Gangsta broz fellaz homie dawg nigga styl po slovensky.
Autor: facebook Gangsta broz fellaz homie dawg nigga styl po slovensky.

(bk)

Update: My víme, že není z Petržalky, ale pořád o ní mluvil! Tak proto.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!