Gay Vladko a lesbička Pavlína a jejich poslední noc ve Vile: Mirko, nečti to!

Tohle mají být soupeři? Vždyť se k sobě tulili celou noc po večeru, který společně prolaškovali a pěkně to mezi nimi jiskřilo. To ale zdaleka není novinka posledního večera, který soutěžící ve Vile strávili. Vzájemné setkání jim udělalo z citů (a zjevně i sexuální orientace) absolutní guláš!
vladko-pavlina-2
vladko-pavlina-2

reklama

Vladko a Pavlína ve Vile zůstali sami dva a tak trochu se chovají jako teenageři, kterým rodiče odjeli na dovolenou. Pro "maminku" Romanu netesknili dlouho a večer ve dvou si pořádně užili:

"Tancuj, já se rád dívám," vybízel Vladko Pavlínu a nespustil z ní oči. Vzájemné doteky nebraly konce a Vladkovo přání před tím, než společně ulehli v ložnici, bylo: "Dneska si nic neoblíkej."

Vladko sice hovořil v průběhu soutěže o svém starším španělském příteli a prezentuje sám sebe jako homosexuála. Zajímavé ovšem je, že ostatní mu orientaci na muže tak docela nevěří. Naplno to pojmenovala Regina, která Vladka označovala za člověka, který se za homosexuála jen vydává.

VIDEO ukázka z toho, jak se Vladko a Pavlína k sobě tulili poslední dobou ve Vile:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vladko a Pavlína

S Pavlínou to také není jednoduché. Chodí s Mirkou (o které v posledních dnech ve Vile prakticky nemluvila) a také včera poznamenala, že by ji nevyměnila ani za dvacet milionů.

Na druhou stranu ale řekla, že by výhru vyměnila za život svého bývalého přítele: Pavlína tedy chodila i s muži. "Určitě bych ji vyměnila, kdyby žil jeden člověk. Můj přítel, který zemřel před pěti lety. Protože vím, že bych teď měla děti, rodinu."

Teď bude mít Pavlína život ještě zamotanější:

Mirka zpět - Obrázek 6

Pavlína bude koukat: Doma na ni čeká závislačka, hrozí rozchod


VLADKO - Obrázek 11

Sodoma Gomora ve Vile? Pavlína líbala Vladkovi zadek + další lechtivé momenty ze soutěže!


TIP Prima-Style.cz: Sledujte Finále hry o pět milionů dnes večer na Primě od 20:15

Mohlo by vás zajímat:

Bacha na ní!

Romana skončila těsně před finále. 5 důvodů, proč došla tak daleko


Petr Koukal už vidí jen lepší zítřky

Petr Koukal: V honírně jsem zažil krušné chvilky

Fenomenální Elvis Presley byl nalezen mrtvý v koupelně. Předávkoval se různými léky (jen jejich druhů bylo před dvacet! - počet pilulek neznámý). Jeho srdce nevydrželo a ve svých dvaačtyřiceti letech dostal infarkt. Zemřel v roce 1978

Jak to teď asi vypadá v rockovém nebi? Tváře hvězd, které zemřely předčasně


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!