Geislerová skončila bosá v Bohnicích. Proč?!

Herečka Aňa Geislerová měla velice náročný den. Musela nasednout do cizího auta a nechat se odvést do psychiatrické nemocnice v Bohnicích, kde mrzla několik hodin bosa v bílé noční košili. Co se jí stalo?
Aňa Geislerová  se zasnila
Aňa Geislerová se zasnila
Kalendář Proměny 2013
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Geislerová se přiznala, že do celé akce šla dobrovolně. V Bohnicích se totiž nechala nafotit jako tarotová karta Mírnost pro Kalendář Proměny 2014 Nadace Archa Chantal. A v bílé košilce s rozčepýřenými vlasy vypadala jako anděl.

„Aňa si sice představovala něco divočejšího, ale byl by hřích tuhle andělskou fotku v kalendáři nemít,“ řekl fotograf Petr Kurečka, který chtěl herečku vyfotit s bílou holubicí: „Z bedny ale místo toho vylezli dva vykrmení holubi, kteří se usadili a ani se nehnuli. Když měli popoletět, raději šli pěšky, byli pěkně líní. Ale nakonec jsme je rozpohybovali, a tak se díky nám trochu proletěli,“ svěřil se fotograf s pracovními detaily.

Geislerová ale nebyla jediná, koho autoři kalendáře vylákali do Bohnic. Pro Nadaci Archa Chantal se nechali nafotit i Dana Batulková, Nina Divíšková, Kryštof Hádek, Ivana Chýlková, Klára Issová, Vladimír Javorský, Petra Janů, Hana Maciuchová, Ondřej Sokol, Stanislav Zindulka a samozřejmě také zakladatelka Nadace Archa Chantal – Chantal Poullain.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Video VIP zprávy: Aňa Geislerová pro návštěvnost koncertu udělá opravdu cokoli

To je úlet: Táňa v kukuřici, Aňa v krabici! Zešílely?

Jason Statham a Natalya Rudakova ve filmu Kurýr 3

Sobotní adreanalinový koktejl: Kurýr 3

Reklama
Reklama