Gentleman Ladislav Štaidl: Ivetě odpustil strašnou zradu. Co mu provedla?

Hudební skladatel Ladislav Štaidl brání svou bývalou partnerku i teď, když tragicky ukončila svůj život. Mnohé dělá kvůli synovi Arturovi, který ztratil maminku. Jako gentleman se ovšem choval k Ivetě vždycky. A to jí musel odpustit údajnou velikou zradu.
Ivetě to po boku Ladislava Štaidla slušelo
Ivetě to po boku Ladislava Štaidla slušelo
isifa.com

reklama

Štaidl a Bartošová spolu žili jedenáct let (1988–99) a vztah byl nesmírně komplikovaný. Pro zpěvačku bylo typické, že upadala do emočních závislostí na svých partnerech. Na druhou stranu... Ladislav Štaidl se nemínil rozvést a kromě manželky s Ivetou pravděpodobně podváděl také Ivetu (viz. článek níže).

K definitivnímu rozchodu údajně došlo poté, co Ivetu načapal při milostných hrátkách se svým sousedem, slavným skladatelem Karlem Svobodou. Proto spolu oba skladatelé až do tragické smrti Svobody nekomunikovali.

Štaidl však Ivetu nikdy ve skutečnosti zcela neodepsal, pomáhal jí a především synovi, který už několik let žije u něj. Je to on, kdo se teď pokouší přimět vdovce Josefa Rychtáře, aby pohřeb nebyl veřejný a rodina i přátelé se s Ivetou mohli rozloučit v klidu.

Ivetě to po boku Ladislava Štaidla slušelo

Retro perlička: Neuvěříte, s kým prý Štaidl podváděl Bartošovou. Vybral si neplnoletou zpěvačku

Josef Rychtář pieta - Obrázek 1

Josef Rychtář: Z blázince rovnou na koleje. A udělal strašnou věc, máme důkaz

Co se stalo za těch sedm měsíců, Iveto?!

Iveta Bartošová se prý chtěla rozvést: Co ještě vyplave na povrch?

reklama

reklama