George Clooney: Pozor dámy, dává kuriózní kopačky

Je až neuvěřitelné, jaká přehlídka krásek se po boku slavného amerického herce Georga Clooneyho (52) objevila. Ještě neuvěřitelnější jsou ovšem důvody, kvůli kterými je posílá k vodě.
Svět se dočká dříve hercovi svatby s prasátkem než s nějakou ženou
Svět se dočká dříve hercovi svatby s prasátkem než s nějakou ženou
twiter.com

reklama

Známý playboy a lamač ženských srdcí střídá milenky, jako na běžícím pásu. My vám přinášíme ty „nejvýznamnější“ z Georgova seznamu.

 … herečka Kelly Preston (1987 – 1989)

Důvodem rozpadu dvouletého vztahu bylo prasátko Max. Herečka nemohla žít vedle oblíbeného hercova domácího mazlíčka, proto se raději od Georga uchýlila do náruče nezkrotného herce Charlieho Sheena.

 … herečka Talia Balsam (1989 – 1993)

Talia se stala jedinou ženou, která dokázala starého mládence a věčného playboye Clooneyho dostat k oltáři. Podle herečky to však byla velká chyba. Jejich manželství bylo velmi rychle rozvedeno, údajně nebyl důvod manželství protahovat.

 … herečka Kimberly Russell (1995)

A opět si herec vybral svou herečku. Jejich vztah však neměl moc dlouhého trvání, a podle Clooneyho ani nestál za řeč. Rozchod proto vyřešil po svém a Kimberly poslal dopis na rozloučenou. Důvod? Vztah považoval za omezování svobody.

 … modelka Karen Duffy (1995 – 1996)

Evidentně potřeboval herec trochu změnu a tentokrát zalovil ve vodách modelingových. Zde však opět zvítězila láska nad prasetem. „Už jsem se nemohla potkávat s mužem, který chová prase. Je to nechutné,“ odůvodnila rozpad jejich vztahu Karen.

 … číšnice a studentka práv Celine Balitran (1996 – 1999)

ni tříletý vztah s „obyčejnou smrtelnicí“ Celine nevydržel. Důvod? Nemusíme moc rozpitvávat. Opět prasátko Max. „Spát v místnosti s prasetem není normální. Ani George není normální,“ přiznala po rozchodu Celine.

… modelka Lisa Snowdon (2000 – 2005)

Nejdelší hercův vztah ztroskotal na tom, že Lisa byla na Georga až příliš nezávislou a soběstačnou ženou.

 … číšnice Sarah Larson (2008)

Krásná Sarah se nestačila ohřát v hercově náručí a už dostala kopačky. Nebylo v tom tentokrát prasátko, ale touha po manželství a rodině, což je pro milovníka svobody naprosto nepřijatelná záležitost.

 … modelka Elisabetta Canalis (2009 – 2011)

I když modelka ve vztahu vydržela téměř tři roky, přesto udělala velkou chybu. Médiím se svěřila, že veselka s panem Božským je téměř na spadnutí. Bohužel tuto skutečnost předem nekonzultovala s Georgem a ten jí dříve, než mohlo dojít na rozhovor na dané téma, poslal modelku tam, odkud přišla.

 … modelka, herečka a sportovkyně Stacy Keibler (2011 – 2013)

Přestože si raději vybral jako přítelkyni o mnoho let mladší krásku, otázkám o manželství a dětech se brzy nevyhnul. Není divu, že se během necelých tří let ze Stacy stala expartnerka.

 Dovede některá Georga konečně k oltáři nebo si herec raději pořídí domů dalšího domácího mazlíčka, který ho nebude hnát do chomoutu.

-juf-


Na krásnou Evu si ale jen tak nepřijde

Kocoure, zalez! George Clooney toužil po Evě Longorii

Nejlepší přátelé: George Clooney a Brad Pitt

Špatná zpráva pro Angelinu Jolie: George Clooney je zase volný!

George Clooney se roztančil před londýnskou restaurací

Opilý George Clooney tančil na ulici!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!