George Clooney se stal nejlépe placeným hercem současnosti!

Hollywoodský gentleman George Clooney (57) nevydává jeden trhák za druhým. Na jeho majetku se to ale nijak neodráží. V nejnovějším vydání časopisu Forbes si herec vysloužil první příčku nejlépe placených herců současnosti. Jeho jmění činí v přepočtu pět miliard korun.
George Clooney
George Clooney
instagram/@spletnik.ru

reklama

Georgova peněženka se letos zaplnila především díky reklamě na alkohol Casamigos. V červnu loňského roku společnost Diageo oznámila koupi této značky tequily, kterou uvedl na trh právě Clooney. ‚‚Kdybyste se nás zeptali před čtyřmi lety, zda máme miliardovou společnost, myslím, že bychom se začali smát,‘‘ nechal se herec slyšet pro CNBC po uzavření obchodu. 

Při sestavování seznamu nejlépe placených herců se ukázalo, že velká část jejich příjmů přichází právě z reklamy a vlastního byznysu. Druhé místo si vysloužil Dwayne Johnson s majetkem v hodnotě v přepočtu 2,5 miliard korun. Hvězdnou trojici uzavírá Robert Downey Jr. s majetkem kolem 1,5 miliard korun. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Robert Downey Jr. (@robertdowneyjr),

Jeden z jeho hereckých kolegů (z filmu The Avengers), třiatřicetiletý hezoun Chris Hemsworth si vysloužil místo čtvrté a majetkem se Robertovi velmi blížil. Na pátém místě se pro mnohé překvapivě objevil Jackie Chan a šestý se umístil Will Smith.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Jackie Chan (@jackiechan),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Will Smith (@willsmith),

Říkáte si, která herečka se stala tou nejlépe placenou? Připomeňte si ji i celý seznam hvězdné desítky! 

Scarlett Johansson

Jedna z nejbohatších hereček? Žádná Angelina Jolie, ale Scarlett Johansson

reklama

reklama