George Clooney si poprvé v kariéře zahrál středověkého rytíře

George Clooney
George Clooney
instagram

reklama

Milujete kávu? A milujete Geroge Clooneyho? Tak se máte opět na co těšit. Opět totiž od herce uslyšíme oblíbené “What else?“. Přesně tak, co víc si přát, že?

Nejnovější reklama na horký nápoj od ikonické značky se tentokrát zase povedla. Znáte film “Návštěvníci“? Tak ten vám reklama dozajista připomene. George se totiž v brnění zjeví v centru velkoměsta. A působí, že přišel z jiné doby. Úlevu najde až s šálkem oblíbené kávy.

V reklamě můžete spatřit herečku Natalii Dormer, která jakoby vypadla ze svého seriálu “Hra o trůny“. Tady si zahrála královnu, pro kterou udatný rytíř zabil draka. Za záchranu království si ale přeje jediné. Tu nejlepší kávu na světě.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Queen Margaery Tyrell

Příspěvek sdílený Natalie Dormer (@nataliedormerig),

Herečka v klipu ze zákulisí, přiznala, že je velkým fanouškem této značky a hlavně George Clooneyho. „Točit s Georgem je prostě splněný sen. Je vtipný, plný energie, jeho filmy si užívám mnoho let. Konečně jsem dostala šanci ho poznat osobně.“

Clooney chválou na kolegyni taky nešetřil. „Já jsem moc rád, že jsem se mohl vrátit na set. A ještě, když spolupracuji s tak talentovanou herečkou.“ Navíc herec i přes své bohaté herecké zkušenosti a výhry Oscarů, nikdy nehrál středověkou postavu. A tak zahrát si středověkého rytíře pro něho byla výzva.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Where will this knight’s quest lead? #Nespresso #WhatElse #TheQuest #Coffee

Příspěvek sdílený Nespresso (@nespresso),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

George Clooney and Natalie Dormer in Nespresso's new ad "The Quest". #georgeclooney #nataliedormer #brand #ads

Příspěvek sdílený Brandchronicles (@brandchronicles),

reklama

reklama