Gigi Hadid a Zayn Malik oslavili druhé výročí své lásky

Gigi Hadid a Zayn Malik si umí své soukromí střežit. To však neznamená, že to dělají stále. Zrovna nyní se hvězdný pár se svými fanoušky podělil o podrobnosti ze svého soukromí. Zamilovaní oslavují už druhé výročí vztahu.
Gigi Hadid, Zayn Malik
Gigi Hadid, Zayn Malik
instagram/@spletnik_ru

reklama

,,2 roky spolu. Můj nejmilejší," podepsala Hadid sladké video na svých Insta stories. Obě hrdličky dlouhou dobu svůj vztah tajili. Až po několika měsících veřejně přiznali, že jsou oficiální pár. Podle slov obou zamilovaných pochopili už po prvních deseti minutách první schůzky, že jsou si souzeni. ,,Hrozně rychle jsme si porozuměli. Máme stejný smysl pro humor... a dál jsme se zkrátka dali dohromady," nechala se slyšet dvaadvacetiletá úspěšná modelka.

Gigi a Zayn tvoří rodinnou idylku
Autor: instagram/@spletnik_ru Gigi a Zayn tvoří rodinnou idylku
I po dvou letech zamilovaní
Autor: instagram/@spletnik_ru I po dvou letech zamilovaní

V červnu se spekulovalo o rozchodu jednoho z nejstálejších hvězdných párů, ovšem i kdyby byl jejich rozchod pravdou, obě celebrity bez sebe dlouho nevydržely a už po pár týdnech spolu trávily dovolenou na tichomořském ostrově Tahiti.

Modelka přitahuje zpěváky
Autor: instagram/@spletnik_ru Modelka přitahuje zpěváky

Světoznámá modelka Gigi Hadid pochází z rodiny realitního magnáta Mohameda Hadida a někdejší veleúspěšné modelky Yolandy Foster. Otec však od rodiny velmi záhy odešel, dnes se ale zdá, že všechny nesváry už dávno odnesl čas a rodina si s otcem opět dobře rozumí. Neméně úspěšná je Gigiina mladší sestra Bella, která je jejím pravým opakem. Ačkoli je Gigi podobná své matce, večně se usmívající s ďolíčky ve tvářích, Bella je porcelánově chladná tmavovláska, která ohromuje svými dokonale mramorovými lícnimi kostmi. Obě dívky momentálně patří mezi nejvytíženější krásky modelingu a jejich různorodost zaměstnavatelům jedině imponuje. Která je tím vaším typem?

 

#gigihadid #bellahadid @gigihadid @bellahadid

Příspěvek sdílený Gigi& Bella Hadid  (@hadidnewz),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!