Gril house: Hvězdy, kterým přirozené opálení nic neříká

Aby měla naše pleť opálený nádech, stačí použít bronzer či správný odstín rozjasňovače. Někdy se ale nezadaří a voilà - vypadáme jako čerstvě ugrilovaná kuřata. A k takovým situacím dochází i v případě světových hvězd. Podívejme se na ně a poučme se z jejich chyb!
Grilovaná kuřata
Grilovaná kuřata
instagram/@cosmo_ru

reklama

Christina Aguilera

Christina je rekordmanka v oblasti nepodařených looků, kdy zcela evidentně své opálení nevychytala. Zpěvačka používá bronzer v kilogramových dózách, i když je přirozeně opálená od sluníčka. A nenanáší ho jen na obličej, nýbrž i na krk, ruce a dekolt. Aguileru nejde zastavit! Když jde o opálení, Christina zkrátka ztrácí jakékoli zábrany. 

Tohle se Christině nepodařilo...
Autor: instagram/@cosmo_ru Tohle se Christině nepodařilo...
A ke světlým vlasům se opálení hodí ještě méně...
Autor: instagram/@cosmo_ru A ke světlým vlasům se opálení hodí ještě méně...

Selena Gomez

Zpěvačky to k opálení zkrátka táhne. Třeba Selena Gomez má za sebou také nějaká ta nepodařená líčení. Kvůli tomu, že vizážista zvolil přehnaně tmavý odstín bronzeru a nanesl ho šíleně silnou vrstvou, celý look Seleny vypadá jednoduše špinavě.

Selena Gomez
Autor: instagram/@cosmo_ru Selena Gomez

Paris Hilton

Hůře než Paris se snad nemohl opálit nikdo. Ještě před pár lety si dědička světového impéria nedovedla svůj život bez umělého opálení představit. Proto není divu, že si prožila několik dost bizarních situací, když vypadala na červeném koberci jako sestra nějakého toho grilovaného kuřete.

Paris Hilton neznala míru...
Autor: instagram/@cosmo_ru Paris Hilton neznala míru...
Takhle by si ji její milý jen těžko chtěl vzít za ženu.
Autor: instagram/@cosmo_ru Takhle by si ji její milý jen těžko chtěl vzít za ženu.

Lindsay Lohan

Zdá se, že Lindsay chtěla působit odpočatě, vzešel z toho ale jen posměch veřejnosti. S bronzerem si dívka asi netyká a pořádného vizážistu si v té době asi také nemohla dovolit. Přeci jen, veškeré finance použila na alkohol a další návykové látky. 

Lindsay Lohan v době, kdy neprocházela nejlepším obdobím.
Autor: instagram/@cosmo_ru Lindsay Lohan v době, kdy neprocházela nejlepším obdobím.

Catherine Zeta-Jones

Ani mnohomilionové honoráře a sláva nepřinesou celebritám cit pro míru a eleganci. V tomto případě to herečka přehnala s bronzerem a její make-up tedy působí, jako by se Catherine někde pořáně spálila.

Catherine Zeta-Jones
Autor: instagram/@cosmo_ru Catherine Zeta-Jones

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!