Gwyneth Paltrow a Chris Martin dokazují, že přátelství mezi expartnery je možné! Nezapomínají na sebe ani o Vánocích!

Jestli o nějakém hollywoodském páru můžeme říct, že i po rozchodu se prakticky nic nezměnilo, tak je to dvojice Paltrow (46) a Martin (41). Herečka a zpěvák dokazují, že i přesto, že jim to jako páru nevyšlo, mohou být skvělými přáteli a perfektními rodiči. Dokazují to i o letošních Vánocích.
Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Facebook/Fashion Gone Rogue

reklama

Herečka Gwyneth Paltrow a zpěvák slavné skupiny Coldplay Chris Martin byli svoji krásných 11 let. Zplodili dva potomky - dceru Apple a syna Mojžíše a i přesto, že se jejich cesty rozpojily, skvělé vzájemné vztahy neztratili.

Důkazem je i vánoční výzdoba, kterou se na svém Instagramu pyšní herečka. Ta již nad domácí krb pověsila typické Santovy punčochy, které (pokud byli jejich majitelé hodní) Santa naplní dárečky. Každá z punčoch má své jméno, ale kromě Gwyneth, dětí a hereččina nového manžela Brada Fulchucka (48) má své místo nad krbem i Chrisova „punčocha“.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

 

Fanoušci okamžitě začali kvitovat fakt, že bývalý pár dokáže fungovat i poté, co se jejich životy rozešly. Lidé rádi vidí, že se dvojice má stále ráda. „Rád vidím, že je tam punčocha i pro Chrise. Je to skvělá ukázka, jak má fungovat rodina, která i přes odloučení rodičů zůstane spolu,“ zněl jeden z komentářů.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

 

U Gwyneth v domě má její bývalý dokonce i svůj vlastní pokoj. „Jsme přátelé a tak to zůstane už napořád,“ hrdě prohlašuje herečka.

Gwyneth Paltrow a Brad Falchuk

Trable v ráji? Gwyneth Paltrow ani tři měsíce po svatbě nebydlí s manželem!

Ta je nyní šťastná po boku nového manžela, televizního producenta Brada Fulchucka, se kterým však paradoxně ještě nebydlí. „Mohou za to naše děti. Máme jich dohromady dost a ony si nejprve potřebují na tyto změny a novinky v našich životech zvyknout,“ prozradila herečka v nedávném rozhovoru.

Je však jasné, že na Vánoce budou manželé i s dětmi pohromadě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!