Hádanka: Čí je tahle holčička a co s ní má společného Leoš Mareš?

Modelka Petra Faltýnová (35) má s podnikatelem Simonem Šteklem dceru Adrianu (3), která jí je neskutečně podobná a ze všeho nejvíc miluje cachtání v moři.
Čí je to dítě?
Čí je to dítě?
archiv

reklama

„Každý rok jezdíme do Miami, kde strávíme aspoň měsíc u moře. Adrianka totiž miluje vodu. Já teda moc neplavu, ale vždycky si to tam pořádně užijeme,“ řekla modelka, si figuru místo plavání udržuje pravidelným cvičením.

„Chodím s trenérem dvakrát týdně do fitness centra, kde jsem naprosto propadla cvičení na Power Plate. Už během prvního měsíce jsem viděla výsledky. Vždycky jsem byla do cvičení zapálená,“ přiznala Faltýnová, která chodí do fitka i s dcerou.

„Když nepracuji, tak je pro mne důležité, abych strávila svůj veškerý volný čas s Adriankou. Když trénuji, tak si pohraje v dětském koutku, občas jí to nedá a jde se podívat, jestli maminka opravdu poctivě cvičí,“ uvedla modelka.

Vysoustruhované nádherné křivky Petřina těla pak obdivují spousty chlapů zpovzdálí a jeden pořádně zblízka. Petra Faltýnová chodí s moderátorem Leošem Marešem a drží mu palce v nové show QI na Primě.

-red-

 Mohlo by vás zajímat:


QI-Leoš Mareš a Patrik Hezucký

VIDEO Dopřejte si sestřih nejlepších scén z QI

Leoš Mareš očekáváve své show pouze vtipné odpovědi

Užijte si prodloužené QI s Leošem Marešem i na Prima love!

QI - Leoš Mareš v roli moderátora

QI na COOLu v XL verzi každou sobotu!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!