Hádanka ze světa celebrit: Čí je to dítě? Jeho táta se živí nohama

Ne, že by malý Thiago fotbalu už rozuměl. Na podzim mu bude teprve rok. Ale jeho slavný otec, útočník týmu FC Barcelona, ho bere na trávník nebo do VIP docela často.
Dá dneska táta gól, nebo nedá?
Dá dneska táta gól, nebo nedá?
isifa.com

reklama

Thiagovým otcem není nikdo jiný, než Lionel Messi – argentinský reprezentant a údajně nejlepší fotbalista planety. Chlapeček se narodil loni v listopadu a Messi ho společně s přítelkyní, modelkou Antonellou Rocuzzo, vychovává ve společné domácnosti.

To útočník konkurenčního Realu Madrid Cristiano Ronaldo má proti Messimu pěkně rozházené soukromí. Syna Ronalda si pořídil s britskou studentkou a doslova ho od ní koupil. Matka se s dítětem vídat nesmí, přestože později svého činu litovala. O malého Ronalda se stará babička Dolores a tety Katia a Elma (fotbalistovy starší sestry). Modelka Irina Shayk, která s tatínkem chodí, na děti zvlášť zvědavá není...

Velká pozornost médií je upřená i na vztah zpěvačky Shakiry a o deset let mladšího obránce FC Barcelony Gerarda Piqueho. Ti mají syna s českým jménem Milan:-) "Když jsem Gerarda poprvé uviděla, rozsvítilo se slunce," rozplývá se Shakira nad svým mladším přítelem.

Další děti slavných fotbalistů si prohlédněte ve FOTOGALERII, Messiho se synem ukazuje VIDEO:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Messi syn

TIP Prima-Style.cz: Liga mistrů UEFA dnes večer na Prima COOL!

Liga mistrů - Celtic FC - FC Barcelona

Fotbalové úterý: CELTIC FC – FC BARCELONA

Liga mistrů - Manchester City - FC Bayern Mnichov

Fotbalová bitva velikánů: MANCHESTER CITY – FC BAYERN

Mohlo by vás zajímat:

Úsměv za sto miliónů eur

Nejdražší fotbalista světa: Vytáhnou jeho peníze tchána z vězení?

Jeden z nejlepších fotbalistů historie - Zinedine Zidane

Pět nejlepších fotbalistů všech dob

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!