Hádanka ze světa slavných: Tenhle miliardář přežil havárii vrtulníku a vzal si top-modelku

Konečně se to topmodelce Elle MacPherson (49) povedlo. Svého vyvoleného, miliardáře Jeffreyho Soffera (43), dostala k oltáři. Své ano si řekli na ostrově Fidži jen pět měsíců po zásnubách.
Jeffrey po havárii přehodnotil životní postoje
Jeffrey po havárii přehodnotil životní postoje
twitter.com

reklama

Ačkoli pár spolu chodil dva roky, v březnu loňského roku se ale rozešli. Už na podzim ovšem opět vrkali jako hrdličky. Všechny krásky, které si na Jeffreyho mezitím brousily zuby, ostrouhaly.

Elle a Jeff se dali znovu dohromady poté, co Jeffrey jako zázrakem přežil havárii vrtulníku. Po celý čas jeho rekonvalescence se o spolumajitele sítě luxusních hotelů Elle s láskou starala. Vyděšená přiběhla rovnou do nemocnice a už se od něho nehnula.

Pro oba manžele šlo o druhou svatbu. Elle (australská modelka vlastním jménem Eleanor Nancy Gow) byla tři roky vdaná za módního fotografa Gillese Bensimona, kterého potkala při focení pro magazín Elle. V roce 1989 se rozvedli. Poté začala randit s francouzským finančníkem Arpadem Bussonem, se kterým má dva syny Arpada Flynna Alexandra (15) a Aurelia Cye Andreua (10). Nikdy se však nevzali. Arpad nyní žije s herečkou Umou Thurman.

Mimochodem… Žasneme, jak to téměř padesátileté modelce sekne! Ne nadarmo dostala kdysi v branži přezdívku „The Body“ tělo. Jeffreyho miliardy rozhodně nepotřebuje – sama si během kariéry vydělala dost.

-juf-

Mohlo by vás zajímat: Jak se mají ostatní modelky:-)

 Bar Refaeli s kamarádkou Ornou

Topmodelka Bar Refaeli: Líbačka s kamarádkou!

Dcera Anja je stejně krásná jako její maminka Alessandra

Topmodelka Alessandra Ambrosio ukázala dceru i snoubence

Česká topmodelka Petra Němcová

Topmodelka Petra Němcová prodává svíčky!


reklama

reklama