Hádejte, kdo se schovává pod šátkem? Miluje hřebíček a bojuje o dceru!

Na degustaci čajů se do ochutnávání nejvíc pustila herečka Ivana Jirešová, která má na tomto nápoji doslova závislost. Jen už radši neexperimentuje a sází na ověřené příchutě.
Kdo je to?
Kdo je to?
Jiří Janoušek

reklama

„Jednou jsem si objednala ájuvérdský čaj nesmrtelnosti. Po prvním loku jsem ale měla co dělat, abych se… Myšlenky na nesmrtelnost se okamžitě vytratily," šklebila se Jirešová a dala nám rady na nápoj, po kterém prý vydrží celou noc nejen muži…

„Doporučuji na vytrvalost indiánský čaj maté, který každého udrží bdělým až o několik hodin déle,“ poradila nám. V povídání na téma čaj byla herečka prostě k nezastavení.

„V oblibě mám hlavně ochucené zelené čaje s citrusovou příchutí. Když je velká zima, tak si uvařím černý indický čaj, přidám koření masala a dochutím ho mlékem a medem,“ prozradila Ivana.

To Ivanina kolegyně, herečka Miluška Bittnerová, čajové příchutě vůbec neřeší: „Nejlepší čaj je ten, který si člověk vypije v posteli,“ tvrdí. „Teď jsem se naučila recept na čaj s whisky, ten také není špatný. Rozhodně vás postaví na nohy,“ dodala.

A my dodáváme, že když takového čaje vypijete trochu víc, nemusí vás to postavit na nohy, ale spíš srazit na kolena…

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Ivana Jirešová s manželem Viktorem Dykem a dcerou Sofií

Jirešová: Polyká hřebíčky. Co ji k tomu vede?

Ivana Jirešová

Jirešová už nemiluje manžela. TOP STAR zjišťoval, zda bude rozvod


reklama

reklama