Halina Pawlowská dostala Langmajera i Prachaře

Moderátorka a spisovatelka Halina Pawlowská (58) se rozhodla zamířit mezi muzikály. V dubnu bude mít premiéru její lehce ironická hudební komedie Adam a Eva. V hlavních rolích se objeví Jiří Langmajer či Jakub Prachař.
Na muzikál se můžeme těšit již v dubnu příštího roku
Na muzikál se můžeme těšit již v dubnu příštího roku
Jiří Janoušek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Halina se po smrti svého manžela stále víc obklopuje prací. Pokud nepíše knihy, filmové či seriálové scénáře, pouští se do muzikálu. „O stvoření světa nikdo nic přesně neví,“ píše v úvodu svého libreta Halina Pawlowská a pokračuje: „Není důvod nevěřit Bibli. Že existoval Ráj, že si Bůh vymyslel anděly a čerty, že pak pečlivě vymodeloval Zemi, dal život vodě i vzduchu a Adama stvořil k obrazu svému tak, aby mu v dobré víře přidělil družku rafinovaných tvarů Evu.“

Že by nám Halina konečně odpověděla na otázky, jak se žije v ráji, jaké problémy musí řešit bůh či jestli jablko sváru opravdu milencům nabídl had? „Můžete se těšit třeba na Jirku Langmajera, který si zahraje postavu Ďábla,“ pochvaluje si herecký úlovek autorka. „Kromě něj se ale v muzikálu blýskne i Jakub Prachař v roli Adama, víc ale zatím neprozradím,“ dodala Pawlowská.

Připravovaný muzikál Adam a Eva z pera Pawlowské, s hudbou Bohouše Josefa a Borise Pralovszkého v režii Zdeňka Zelenky, bude mít premiéru 17. 4. 2014 v Divadle Broadway.

-juf-

Video VIP zprávy: Spisovatelka Halina Pawlowská se vyjádřila ke vztahu ke Karlu Czabanovi

Halina Pawlowská a její nový muž: Jsou jako Adam a Eva?

Halina Pawlowská píše scénář k muzikálu Adam a Eva

Halina Pawlowská a její pekelná teorie: Zde!

Polívka na víně 2. díl: Halina Pawlowská

VIDEO: Halina Pawlowská bez peněz

CSMT - casting Praha 1

Poslední casting v Praze: moderátoři, drezura i Halina Pawlowská

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama