Hathaway řeší své vymyšlené těhotenství

Americká herečka Anne Hathaway (30), která se v září 2012 vdala za kolegu Adama Shulmana, řeší kauzu o svém údajném těhotenství.
Hathaway řeší své vymyšlené těhotenství
Hathaway řeší své vymyšlené těhotenství
facebook

reklama

Nedávno o něm totiž informoval Star Magazine. Zprávu však vzápětí pro US Weekly vyvrátil hereččin mluvčí. Následně se ukázalo, že za vznikem spekulace stál hereččin bratr Tom, který se během stand-up comedy vystoupení nechal slyšet, že z něj bude jednoho dne strýček. A to stačilo k nafouknutí mediální bubliny.

Anne Hathaway se v minulosti představila například ve filmech Deník princezny (2001), Deník princezny 2: Království v ohrožení (2004), Ďábel nosí Pradu (2006), Vášeň a cit (2007), Rachel se vdává (2008), Láska a jiné závislosti (2010) či Alenka v říši divů (2010).

V roce 2011 hrála v romantické komedii Jeden den a svůj hlas propůjčila i do animovaného filmu Rio. V roce 2012 měl premiéru film Návrat Temného rytíře. Kvůli filmu Bídníci si pro roli Fantine nechala ostříhat vlasy. Za její ztvárnění získala Zlatý glóbus i Oscara. Na tuto cenu byla nominována už za výkon ve filmu Rachel se vdává.

-juf-

Anne Hathaway získala Oscara za roli Fantine ve filmu Bídníci, pro kterou si neváhala dokonce oholit hlavu.

Anne Hathaway je blond a vypadá božsky!

Anne Hathaway kupuje laciná vína

Anne Hathaway šetří: Slavila za 18 dolarů


reklama

reklama