Hayden Panettiere a Vladimir Kličko si užívají na Barbadosu! A nejsou tam sami

Je to dlouhá doba, co se hvězda dětských filmů Hayden Panettiere naposledy ukázala na veřejnosti. Ke všemu se svým partnerem. Ani na sociálních sítích nejsou slavní k nalezení a rozhovorů se vyhýbají jako čert kříži. Pro tentokrát si ale dvojice soukromí neuhlídala a paparazziové je vyfotili na dovolené v Barbadosu.
Hayden Panettiere
Hayden Panettiere
Instagram/Hayden Panettiere

reklama

Už je to několik dní, co se herečka a bývalý boxer (v loňském roce Kličko oznámil ukončení sportovní kariéry) společně se svou tříletou dcerkou Kayou vydali na slunečný Barbados. Oceánské pobřeží, potápění, tiché večerní procházky při západu slunce. Zkrátka ideální dovolená po boku svých nejbližších.

Z radarů novinářů zmizeli Hayden s Kličkem právě po narození jejich dcerky. Herečka se chtěla od té doby věnovat pouze rodině, i přesto ji ale sem tam potkala nějaká ta světská událost, kde se ukázat zkrátka musela. 

V jednom z posledních rozhovorů, který Hayden poskytla, promluvila blonďatá kráska o postporodních depresích a těžkém porodu: ‚‚Můj hlavní pracovní úvazek je v současnosti být dobrou matkou. Mám malou dcerku, takže jsem se po hlavě vrhla do této celodenní, ale překrásné rutiny.‘‘

Kvůli své depresi byla Panettiere nějakou dobu v rehabilitačním centru, kam se přihlásila dobrovolně. ‚‚Postporodní deprese, přes kterou jsem si prošla, se projevila ve všech aspektech mého života. Rozhodla jsem se nezaseknout se v tomto stádiu a raději investovat nějaký čas do uzdravení. Popřejte mi hodně štěstí,‘‘ napsala v říjnu 2015 dívka na svém Twitteru.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!