Heidi Klum už si užívá s novým zajíčkem na jachtě!

Topmodelka Heidi Klum (44) se sice na červeném koberci při oficiálním zakončení filmového festivalu v Cannes neukázala, i přesto krásku nedaleko odtud fotografové našli v objetích jejího nového milého Toma Kaulitze (28). Dvojice působila zamilovaně a zářící slunce jí na náladě jen přidávalo.
Heidi Klum
Heidi Klum
instagram/@spletnik.ru

reklama

O dvojici se začalo spekulovat letos v březnu a již velmi záhy dvojice své city na veřejnosti neskrývala. A jak se zdá, pro tentokrát se hudebník se světovou topmodelkou rozhodli odpočinout na jachtě. Před nedávnem se zas dvojice objevila bok po boku na gala večeru amfAR Gala Cannes. A kam bude spět tenhle vztah dále? Nechme se překvapit.

Topmodelka a matka čtyř dětí Hedi Klum randí se zajíčkem už celkem dlouho. Se zpěvákem Sealem oznámili rozchod už v roce 2012, důvodem měly být Heidiny flámy. Tom Kaulitz, kytarista ze slavné skupiny Tokio Hotel je pro ni tedy nejspíše ideální partií. Má totiž čerstvých osmadvacet let a s německou kráskou tak udrží krok. 

Minulý rok v září modelka oznámila rozchod s Vitem Schnabelem. S obchodníkem s uměním randila kráska tři roky. Letos v únoru ale v ‚‚The Ellen DeGeneres Show‘‘ oznámila: „Jsem už dostatečně single a dostatečně připravená randit.“ A netrvalo to ani moc dlouho a nová láska byla na světě.  

 

Příspěvek sdílený red. (@redprosieben),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!