Hejlík zachraňuje planetu: Pořídil si elektrokolo!

Herec a moderátor Lukáš Hejlík (33) má velmi blízko k přírodě. Sice už nebydlí jako poustevník na farmě u Brna, ale rozhodně nehodlá podporovat znečišťování ovzduší, a tak místo auta zvolil jako dopravní prostředek jízdní kolo.
Herec jezdí na elektrokole už několik let
Herec jezdí na elektrokole už několik let
archiv

reklama

„Není to obyčejné kolo. Je to elektrokolo. Je rychlejší než metro nebo tramvaj a navíc je pohodlné,“ řekl herec, který takto objede až osm lokalit denně.

Do pražského klubu SaSaZu vjel Hejlík na kole s plnou parádou dokonce až dovnitř. Velký propagátor bezpečné jízdy ale přijel bez helmy. Zřejmě si nechtěl zničit účes, protože v restauraci na něj čekaly svůdné modelky jako Aneta Vignerová, Renata Langmannová a Kateřina Sokolová.

Herec ze seriálu Ošklivka Katka a Základka se rád projíždí po Praze jenom v barevné košili, saku a v teniskách. Hejlík je v módě dost kreativní a občas svůj outfit ozvláštní i neobvyklými módními doplňky. Rád nosí výrazné barevné brýle, velké kabelky, masivní hodinky nebo zajímavé šperky.

Po červeném koberci v SaSaZu se několikrát projel jako model i s thajským slunečníkem a přítomné krásky nestačily zírat. Nejvíc vykulená z něho byla Česká Miss 2006 Renata Langmannová. Hejlík si sedl k ní ke stolu a ťukání čínských hůlek o sebe vytvářelo při ochutnávání kambodžských pokrmů hudební kulisu. Těžko říct, jestli se jí také pokoušel přimět k ekologickému způsobu života, ale podle výrazu jejího přítele Ondřeje s žádným přemlouváním rozhodně neuspěl.

-dad-


reklama

reklama