Herčka Amanda Seyfried propašovala do letadla zbraň!

Americká herečka Amanda Seyfried (28) nechtěně pronesla na palubu letadla nožík. Rodačka z Pennsylvánie se k tomu hned přiznala prostřednictvím sociální sítě.
Amanda Seyfried
Amanda Seyfried
twitter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Drahý TSA (Úřad pro bezpečnost dopravy, pozn. red.), tento švýcarský nožík u mě bezpečnostní kontrola neobjevila a nevědomky jsem ho pronesla na palubu letadla. Děsivé!“ Takto přesně zněl příspěvek, kterým se herečka pochlubila na Twitteru.

Amanda, která je velkou kamarádkou Lindsay Lohan, má neobvyklého koníčka – vášnivě ráda sbírá džíny. Má všechny možné druhy a nakupování ji ještě neomrzelo. 

Amanda Seyfried odstartovala kariéru ve svých 11 letech jako modelka. Na televizní obrazovce se poprvé objevila coby patnáctiletá v roce 2004 ve filmu Protivný sprostý ženský. Poté si zahrála ve filmech Nine Lives (2004), Americká zbraň (2005) nebo Alpha Dog (2006). V roce 2008 ji proslavil muzikál Mamma Mia!, kde si zahrála dceru Meryl Streep. K tomuto filmu také nazpívala titulní píseň Gimme gimme gimme, která se dobře umístila i v hitparádách.

-juf-


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama