Herec George Clooney zalovil mezi svými bývalkami

Americký herec a lovec ženských srdcí George Clooney (52) chodí opět se svou bývalou láskou, chorvatskou modelkou Monikou Jakisic. Že by už neměl kde lovit?
George Clooney neodolal své staré lásce Monice Jakisic
George Clooney neodolal své staré lásce Monice Jakisic
facebook

reklama

„Monika a George spolu chodili už v roce 2004 a od té doby byli stále blízcí přátelé. Sice se scházejí téměř každý večer, není ale stále jeho oficiální partnerkou,“ prozradil pro magazín US Weekly zdroj z blízkého okolí páru.

O jejich opětovném románku se poprvé začalo mluvit v září, jen chvíli poté, co se Clooney rozešel se svou tehdejší přítelkyní, bývalou wrestlerkou Stacy Keibler. Nedávno se pohledný herec ukázal po boku advokátky Amal Alamuddin, což vzápětí vyvolalo spekulace o novém románku. Podle přátel však je mezi nimi jen velké přátelství.

George Clooney se proslavil především účinkováním v seriálu Pohotovost (1994–2009) a zahrál si i ve filmech jako Od soumraku do úsvitu (1996), Tři králové (1999), Dobrou noc a hodně štěstí (2005), Lítám v tom (2009) či v krimi komediích Dannyho parťáci (2001). Na kontě má tři Zlaté glóby a dva Oscary.

-juf-

Svět se dočká dříve hercovi svatby s prasátkem než s nějakou ženou

George Clooney: Pozor dámy, dává kuriózní kopačky

Na krásnou Evu si ale jen tak nepřijde

Kocoure, zalez! George Clooney toužil po Evě Longorii

Nejlepší přátelé: George Clooney a Brad Pitt

Špatná zpráva pro Angelinu Jolie: George Clooney je zase volný!

George Clooney se roztančil před londýnskou restaurací

Opilý George Clooney tančil na ulici!


reklama

reklama