Herec Liam Hemsworth: Sex ho učila vlastní matka!

Australského herce Liama Hemswortha (23), který se nedávno rozešel s provokativní zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus (20), podle jeho slov vyučovala ve škole sexuální výchovu jeho vlastní matka.
Herec Liam Hemsworth se svou již bývalou přítelkyní Miley Cyrus
Herec Liam Hemsworth se svou již bývalou přítelkyní Miley Cyrus
facebook

reklama

V talk show The Jay Leno show herec Liam Hemsworth prozradil, že jeho máma vyučovala sexuální výchovu. Proto prý na většině hodin raději chyběl. „Je to skutečně takové, jak si představujete. Velmi nepříjemná situace. Moje máma je velmi milá osoba. Nechápu, proč na škole dopustili, aby mě učila sexu právě ona.“ Co na to říkala Liamova bývalá přítelkyně, divoška Miley Cyrus, není známo.

Liam Hemsworth je mladším bratrem známého herce Chrise Hemsworthe, představitele marvelovského superhrdiny Thora. Svou kariéru odstartoval v seriálech jako Neighbours (1985) či The Elephant Princess (2008). Jeho filmovým debutem bylo sci-fi drama Proroctví (2009), kde si zahrál po boku Nicolase Cage.

Do povědomí veřejnosti se zapsal díky romantickému dramatu  Poslední píseň (2010), kde se seznámil se zpěvačkou a herečkou Miley Cyrus. Přestože si milenci dali během svého tříletého vtahu několikrát krátkou pauzu, nakonec ji v květnu 2012 Liam požádal o ruku. Jejich bouřlivý vztah však nevydržel a letos v září se definitivně rozešli.

Lenochod - Drž si svůj styl

 

-juf-

Sexy Hemsworth ukázal holý zadek. Měl z toho trauma

Sexy Hemsworth ukázal holý zadek. Měl z toho trauma

Bude tento idol dívčích srdcí opět volný?

Dohra skandálu: Odkopne Hemsworth Miley Cyrus?

Video VIP zprávy: Miley Cyrus je chronická skandalistka: v přímém přenosu si zapálila jointa!

Miley Cyrus kouřila marihuanu v přímém přenosu!

A je konec: Miley Cyrus to rozsekla!

Miley Cyrus: Víme, co vidí, když fetuje


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!