Herečka Charlize Theron se po dramatickém tloustnutí kvůli novému filmu vrátila do formy. A děsně jí to sekne

Když se krásně namalované, učesané a v nejluxusnějších róbách procházejí po červených kobercích, skoro každá žena jim závidí. Ale jejich práce s sebou nese i dost pekelné okamžiky. Řeč je o hollywoodských herečkách. Pro svou roli musí tloustnout, hubnout, nechat si namlátit, brodit se ledovou vodou, nebo se třeba oholit do hola, doslova na počkání.
Charlize Theron na filmovém festivalu
Charlize Theron na filmovém festivalu
Instagrem

reklama

Své o tom ví i krásná Charlize Theron. Jihoafrická herečka, která byla v dětství svědkem toho, jak její matka v sebeobraně zastřelila jejího opilého otce, má za sebou už dost úspěšnou hereckou kariéru. Začínala sice jako baletka a modelka. Stříbrné plátno si ji ale našlo. Svou práci kráska bere hodně vážně. Například pro roli v Šíleném Maxovi si dobrovolně oholila hlavu. Do paměti veřejnosti se ale vryla oscarovou rolí ve filmu Zrůda, kde hrála prostitutku a sériovou vražedkyni, která zabila šest mužů. Kvůli roli nabrala patnáct kilo, mastila si vlasy a dokonale se své předloze podobala. Do formy se pak prý dostala ihned.

Jenže teď je tu plus patnáct let a prý už to tak dobře nejde. Charlize ve dvaačtyřiceti letech opět přišla role, která si žádala větší “pupek“. Ve filmu Tully, který vejde do kin během letošního roku, hraje zanedbanou matku tří dětí. „Když jsem se vracela do formy, šlo to těžko. Měla jsem deprese a můj metabolismus už prostě nefunguje jako dřív,“ svěřila se blondýnka.

film Tully
Autor: youtube.com film Tully

V neděli se ale objevila na filmovém festivalu v San Francisku, kde svůj nový film Tully představovala. A všem vytřela zrak. Ve vzorované tmavé blůze a kožených šortkách vypadala úžasně. Dokonalé dlouhé nohy v zabijácky vysokých šněrovacích podpatcích pak vše doladily. Tady je vidět, že hodiny baletu se vyplatily. Tak schválně, kdo krásku uloví, už tři roky totiž není vidu ani slechu o žádném partnerovi po jejím boku. Naposledy randila s fešákem Seanem Pennem v roce 2015.

 

 

 @ysl @anthonyvaccarello @kateleemakeup @enzoangileri @clmgiraudet  #tully

Příspěvek sdílený Lesliefremar (@lesliefremar),

 

Charlize Theron a Sean Penn
Autor: youtube.com Charlize Theron a Sean Penn

reklama

reklama