Herečka Christina Applegate: Zatkli jí manžela přímo před nosem

Měla to být klidná rodinná procházka. Jenže pro manžela herečky Christiny Applegate skončila zatčením přímo na ulici a výslechem na policii. Co se stalo?
Půjdete s námi
Půjdete s námi
isifa.com

reklama

Horkokrevný basák skupiny Porno of Pyros Martyn LeNoble, který má s Christinou dvouletou dceru, byl zatčen poté, co se pustil do potyčky s bulvárním fotografem.

Ten si chtěl pořídit snímeček šťastné rodiny na slavném hřišti The Coop, kam slavní se svými dětmi rádi chodí. Martyn to ale těžko stášel. "Jsme z té neustálé pozornosti unavení. Nevěděl jsem hned, co je to za člověka, proč přišel tak blízko... Jen jsem chránil svoji rodinu."

Policisty přivolal fotograf poté, co mu LeNoble údajně vrazil facku. Všechno by se nejspíš obešlo bez zatčení, rocker se však hádal i s policisty, a tak byl předveden na policejní stanici, kterou opustil po několika hodinách. Případ zřejmě ještě neskončil a bude mít soudní dohru.

LeNoble není jediný, kdo se dostal do sporu s paparazzi. Velmi rázně umí zakročit například Russel Crowe. Prima-Style.cz informoval i o nedávném incidentu, který mohl stát zranění herečku Nicole Kidman (viz. níže).

Mohlo by vás zajímat:

Takový průšvih se s fotografem potáhne celou kariéru

Nicole Kidman málem přizabil fotograf na kole: Výpověď svědka

Alkohol vykonal svoje

Fotky jen pro dospělé. Opilá Rihanna řádila na Barbadosu

Myslete si všichni, co chcete

Zpěvačka Miley Cyrus: Z andílka nevyzpytatelná dračice. Co se jí stalo?

reklama

reklama