Herečka Gwyneth Paltrow si užívá volna. Kde je ale její snoubenec?

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Facebook/Fashion Gone Rogue

reklama

Herečka Gwyneth Paltrow si užívá léta. Poslední fotografie, kterou blonďatá herečka zveřejnila je z prosluněné zahrady se sklenkou martini na stole. Kráska je známá svým zdravým životním stylem a dietami. Sama ale přiznala, že když je na dovolené, tak si užívá a jí, na co má chuť.

 

Gulp, gulp, goo @gwynethpaltrow

Příspěvek sdílený Derek Blasberg (@derekblasberg),

„Nemohu být věčně na detoxu. Jednou jsem ho vydržela sedm týdnů a bylo to děsné,“ přiznala herečka pro deník E!. Jejím prvním jídlem za den bývá většinou lehký oběd s nízkým obsahem sacharidů. „Když jsem na dovolené, dám si skleničku vína, sýr nebo i pečivo,“ řekla herečka. No to se teda rozšoupne, chudák.

Každopádně se jí musí nechat, že ve svých pětačtyřiceti vypadá skvěle. Luxusní postava a na obličej se lze dívat i bez makeupu. Poslední momentku udělal v úterý její dobrý přítel novinář  Derek Blasberg. Gwyneth se evidentně dobře bavila. A to tam chyběl její snoubenec. Tím je od ledna letošního roku producent Brad Falchuk (47).

 

And today a long hike in the rain.

Příspěvek sdílel uživatel @ bradfalchuk,

Hvězda “Zamilovaného Shakespeara“ se navíc nechala slyšet, že by chtěla určitě další mimčo. S frontmanem kapely Coldplay má už děti dvě. Apple (14) a Mosese (12). S Chrisem Martinem byli svoji třináct let. Rozvod proběhl v roce 2016.

Se snoubencem se tedy dalšímu přírůstku nebrání. „Třetí bych domů ještě určitě vměstnala,“ vtipkovala. Blondýnka by si měla ale pospíšit, navenek sice vypadá mladě, ale vaječníky neošálí. 

 

Noooooo summer don’t go

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

reklama

reklama