Herečka Gwyneth Paltrow: Známe nešťastné číslo její podprsenky

Americká herečka Gwyneth Paltrow (40) má jedno velké přání. I když je se svou postavou spokojená, chtěla by mít větší poprsí.
Půvabná herečka Gwyneth Paltrow není spokojená se svým poprsím
Půvabná herečka Gwyneth Paltrow není spokojená se svým poprsím
facebook.com

reklama

„Kdybych měla na sobě změnit jednu věc, byla by to prsa. Chtěla bych je mít větší,“ přiznala herečka Gwyneth Paltrow, která nosí velikost podprsenky 34B a je z toho prý nešťastná.

A to není všechno: Když se začne Gwyneth více pozorovat, najde prý i další části svého těla, které by se mohly změnit. „Mám tendenci vidět jen věci, které se mi nelíbí. Mám malé oči a paranoiu z rostoucího nosu,“ pokračovala dále manželka frontmana kapely Coldplay Chrise Martina. Aby měla herečka lepší pocit, věnuje se zdravému životnímu stylu. Není proto divu, že začala cvičit vzdušnou jógu, při které visí hlavou dolů. Ta by jí mohla do prsou nalít trochu objemu :-)

Gwyneth Paltrow odstartovala kariéru v krimi snímku Sedm (1995), kde hrála po boku tehdejšího partnera Brada Pitta. Rolí ve filmu Emma (1996) svým výkonem velmi nadchla filmové kritiky. Jejím hereckým průlomem do kategorie nejlepší hollywoodští herci byl snímek Zamilovaný Shakespeare (1999), za který získala Oscara a Zlatý glóbus. Dále hrála ve filmu Talentovaný pan Ripley (1999), Iron Man (2008), Iron Man 2 (2010), Iron Man 3 (2013) či Nákaza (2011).

Nadšená propagátorka zdravého životního stylu a autorka dvou kuchařských knih je od roku 2003 vdaná za zpěváka Coldplay Chrise Martina, se kterým má dvě děti – Apple a Mosera.

-juf-

Chris Martin je zpěvákem britské kapely Coldplay

Manžel Gwyneth Paltrow měl problémy se ženami


Gwyneth Paltrow vyhrála anketu antipopularity

Nejvíce nenáviděnou celebritou Hollywoodu je Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow a Demi Lovato se náhodně oblékly jako dvojčata

Gwyneth Paltrow a Demi Lovato: Mají stejného stylistu?


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!