Herečka Maria Bello šokovala syna výběrem životní partnerky

Americká herečka a zpěvačka Maria Bello (46), známá například ze seriálu Pohotovost, prozradila, že má dlouholetý vztah se svou nejlepší kamarádkou Clare Munn.
Herečka Maria Bello šokovala syna výběrem životní partnerky
Herečka Maria Bello šokovala syna výběrem životní partnerky
instagram

reklama

Bello s touto informací přišla prostřednictvím rozhovoru v deníku The New York Times. Mimo to prozradila, jak se s touto skutečností musela už dříve přiznat svému dnes dvanáctiletému synovi Jacksonovi.

„Můj syn začal být už dříve podezíravý a chtěl vědět, zda mu něco netajím. Čekala jsem, že s tím jednou za mnou přijde. Tak jsem se zhluboka nadechla a vše mu přiznala. I když jsem věděla, že má odpověď bude mít velký vliv na naši budoucnost, už jsem mu nechtěla dále lhát,“ přiznala v rozhovoru herečka. Stejný strach měla i z přiznání svým rodičům.

„Strašně jsem se bála říct to nejen synovi, ale i rodičům. Nevěděla jsem, jak budou reagovat. Přiznat se k lesbickému vztahu s nejlepší kamarádkou a navíc kmotrou mého syna bylo velmi těžké, ale zároveň osvobozující,“ vzpomíná Bello a dodala: „Bylo to nakonec celkem jednoduché. Syn byl sice šokovaný, ale nakonec se s tím smířil. A rodiče? Byli úžasní. Seděli jsme na střeše jednoho z kasin v Atlantic City, otec kouřil cigaretu a tenkrát mi řekl, že Clare je pro mě dobré děvče a máma jen souhlasila.“

Syna Jacksona má herečka s televizním manažerem Danem McDermottem. S tím skvěle vychází a nemůže si ho jako otce jejich syna vynachválit.

Maria Bello je známá z filmů Permanent Midnight (1998), Odplata (1999), Coyote Ugly (2000), Smolař (2003), Tajemné okno (2004), Historie násilí (2005) či z televizního seriálu Pohotovost (1994–2009).

-juf-

Michal David a jeho oblíbené klávesy

Michal David je ve vážném stavu v nemocnici

Heath Ledger s hercem Joaquinem Phoenixem, jehož bratr River umřel na předávkování v náručí Johnyho Deppa

Kdo kromě Paula Walkera zemřel uprostřed natáčení

Tuto unikátní fotku rozesmáté Victorie umístil David Beckham na svůj Facebook

Nejošklivější fotka Victorie Beckham: A přesto se směje!

Selena Gomez: Žádná romantika. Jde rovnou na věc

Selena Gomez: Žádná romantika. Jde rovnou na věc


reklama

reklama