Herečka Tereza Voříšková je dost pracovně vytížená - odkud chodí nabídky?

26. 10. 2017 TOP STAR: Herečka Tereza Voříšková je pracovně vytížená, zbývá jí čas na společenské akce?
26. 10. 2017 TOP STAR: Herečka Tereza Voříšková je pracovně vytížená, zbývá jí čas na společenské akce?

reklama

Herečka Tereza Voříšková se teď často na společenských akcích moc neobjevuje. Není to tím, že by lidí stranila, ale má jen hodně práce. V kariéře totiž dosáhla bodu, kdy ji volají samy americké produkce. „Teď jsem točila tři měsíce. Lítala jsem tam a zpátky i třikrát týdne.“

Americký filmový průmysl v posledních týdnech zasáhla aféra se sexuálním obtěžováním, kdy nepsanou součástí smlouvy byly netradiční praktiky, které vyžadovali vlivní muži po herečkách. Tereza prý takovou zkušenost zatím nemá. 

„Já od svých 15 let, když jsem začala tuhle práci dělat, tak jsem se naučila říkat velmi důrazné ne. A prostě nekoketuju, a když se mi to stane, tak naštěstí jsem prudká povaha. Pro mě celkově ta kariéra není tak důležitá, abych musela dělat tyhle věci.“ 

Ovšem přece jen jednu zkušenost s harašením zažila, a to když natáčela pro německou produkci. „Jednou na mě německý režisér roztrhnul třičko, protože chtěl, abych se svlékla. Já mám ve všech smlouvách, že se prostě takhle zepředu nesvlékám. Každopádně mě předtím jedna kolegyně varovala, tak jsem měla dopředu přelepená prsa izolepou. Ten režisér byl hodně naštvaný,“ usmívá se herečka.

A vypadá to, že se svlékacími scénami u Terezy už odzvonilo. Ne, že by se měla za co stydět, to vůbec ne…ale akorát už začíná být obsazovaná do rolí maminek místo rozpustilých holek.

reklama

reklama