Herečka Tereza Voříšková si nechala odstranit pihu krásy!

Česká filmová a divadelní herečka Tereza Voříšková byla známá svou pihou nad pravým obočím. Vždycky se chtěla odlišovat, a tak si svou pihu nechtěla nikdy odstranit. Proč si ji tedy nakonec nechala dát pryč?
Tereza Voříšková
Tereza Voříšková
facebook.com/KVIFF/

reklama

Svou ikonickou pihu krásy si nechala odstranit teprve nedávno, jelikož na fotce je vidět nedávný řez. A tak se z velkého znaménka stala malá jizvička. „Změna je trvalá,“ svěřila se Tereza svým fanouškům. A změna nebyla kvůli estetičnosti, ale kvůli zdravotním potížím. „Ona už tam zlobila, jinak bych si ji samo nechala,“ vysvětluje herečka.

Tereza Voříšková
Autor: instagram.com/tereza.voriskova Tereza Voříšková

Fanoušci změnu chválí. „Vy jste čím dál krásnější,“ napsala jedna uživatelka na Instagramu. „Změna je život, ale v tomhle případě byla piha tak ikonická, že bych ji snad nechala zpátky vytetovat,“ napsala další uživatelka se špetkou humoru. Ke změně image se přidala i herečka Jitka Čvančarová. „Piha nepiha, krásná duše. Jsi pořád miláčík,“ povzbudila změnu vizáže kolegyni.

Video VIP zprávy: Tereza Voříšková o novém seriálu na Prima family

Tereza Voříšková v seriálu Pohřešovaný dabuje sama sebe

Ještě do nedávna si Voříšková schovávala svou pihu pod vlasy nebo klobouky, pokud překážela během natáčení. Make-up artisti si se znaménkem většinou poradili. Ale těmto dnům je konec. Tato kráska již nemá své originální znaménko, ale jak sama říká, nic se nezměnilo. „Představte si, furt jsem to já!“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Jan Kraus (@jankrausss),

reklama

reklama