Hermiona v tom lítá až po uši! Emma Watson byla načapána při vášnivé líbačce v Mexiku!

Zatímco v létě to vypadalo, že herečka Emma Watson (28), která je po celém světě známá díky roli mladé kouzelnice Hermiony, chodí s hercem Chordem Overstreeetem (29), nyní je zdá se všechno jinak. Mladá kráska byla přistižena, jak se na dovolené v Mexiku líbá s novým objevem. Ten, kdo zamotal hlavu oblíbené kouzelnici, je úspěšný podnikatel Brendan Wallace.
Emma Watson
Emma Watson
Twitter/kavya

reklama

Herečka Emma Watson je známá nejen svou rolí Hermiony, ale také pro své feministické názory. Dlouhou dobu to vypadalo, že s muži nechce mít nic společného. Ale v současnosti, se situace změnila.

Už v létě byla kráska, která si střeží své soukromí, načapána, jak cukruje s mladým hezounkem ze seriálu Glee, Chordem Overstreetem. Vypadalo to na velkou lásku, ale nakonec- skutek utek!

 

 

Jak se zdá, Chord nebyl pro Emmu tím pravým. Na posledních fotografiích, na kterých je herečka přistižena na dovolené v Mexiku, je totiž patrné, že Emmino srdce buší pro jiného muže.

Tím není nikdo jiný, než úspěšný podnikatel a spoluzakladatel společnosti Cabify, což je latinskoamerická verze Uberu.

Fotografové přistihli páreček na obědě v restauraci Cabo San Lucas, kde zamilovaná dvojice nešetřila polibky a něžnostmi.

 

 

Brendan Wallece pochází z New Yorku, kde také získal vysokoškolský titul z politické vědy a ekonomie a kromě zmíněného Cabify, založil také investiční společnost Fifth Wall. Jak je vidět, Emmě, která je svou vysokou inteligencí proslulá, bude tento podnikatel, alespoň co se týče vzdělání, rozhodně stačit.

 

 

Emma Watson, celým jménem Emma Charlotte Duerre Watson, je britská herečka a modelka, kterou proslavila role Hermiony Grangerové ve filmové sérii o bradavickém kouzelníkovi Harry Potterovi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený NocnaBurza (@nocnaburza),

 

Kromě této slavné role stojí také za zmínku, že Emma od roku 2009 studovala anglickou literaturu na Brownově univerzitě v Providence na Rhode Islandu v Nové Anglii. Přibrala si i psychologii a filozofii. Dne 25. května 2014 odpromovala. Během studií absolvovala roční studijní pobyt v Oxfordu. K tomu, že opravdu chce být herečkou, dospěla až na univerzitě. V roce 2014 se stala Velvyslankyní dobré vůle OSN pro ženy.

Kromě Harryho Pottera se představila také ve filmech jako Noe, Kolonie, Kráska a zvíře či naposledy v Little Women.

Emma Watson reaguje na své nepovedené tetování

Emma Watson promluvila o svém trapném tetování! Slavná Hermiona si ze sebe na internetu udělala parádní srandu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!