Hilary Duff se zasnoubila! Její ruku zdobí obrovský diamantový prsten!

„Zeptal se mě, jestli se stanu jeho ženou,“ prozradila herečka svým fanouškům na sociální síti. Jejím budoucím mužem je hudebník Matthew Koma (31), se kterým randí od roku 2017. Spolu mají půlroční dcerku Banks Violet Bair.
Hilary Duff se zasnoubila
Hilary Duff se zasnoubila
twitter.com/ImLizzieM

reklama

Řekla ANO! Budoucí manžel Matthew Koma požádal svou přítelkyni Hilary Duff (31) o ruku včera v New Yorku. A pravděpodobně se i pořádně plácnul přes kapsu, protože zásnubní prsten není žádný malý kamínek, ale obrovský briliant.

Hilary Duff se zasnoubila
Autor: twitter.com/ImLizzieM Hilary Duff se zasnoubila

Duff a Koma přivítali na svět loni v říjnu svou první dceru Banks Violet Bair. Herečka má ještě z prvního manželství s bývalým kanadským hokejistou Mikem Comriem šestiletého syna Luca Comrieho. Jejich manželství trvalo 6 let. V roce 2016 se oficiálně rozvedli.

Hilary Duff

Hilary Duff sdílela intimní video zachycující porod dcery

Hilary moc dlouho neotálela a na dalšího vyvoleného narazila hned rok poté, v roce 2017. Mathew Koma je zpěvák, DJ, skladatel a producent písní. Tuto radostnou událost okomentovala i Disney herečka Ashley Tisdale. „Ó můj bože! Můj oblibený pár,“ napsala herečka. Vyjádřila se i herečka Lea Michele, která se proslavila především rolí Rachel Berry v seriálu Glee: „Jsem tak šťastná za tebe, zlato,“ napsala k zásnubám.

Hilary Duff se zasnoubila
Autor: twitter.com/ImLizzieM Hilary Duff se zasnoubila

Hilary a Matthew spolu začali chodit v lednu 2017 chvíli poté, co předtím společně pracovali na jejím albu v roce 2015.

reklama

reklama