Hmmm! Thor – Chris Hemsworth ukázal své nádobíčko! Má snad černošské předky?

Herec Chris Hemsworth, který byl vyhlášen nejvíce sexy mužem pro rok 2014 ukázal to, po čem ženy rozhodně touží a ty, které říkají, že ne, tak ty lžou!
Chris Hemsworth a jeho nádobíčko
Chris Hemsworth a jeho nádobíčko
profimedia.cz

reklama

Předvedl se v traileru na nový film „Vacation“, kde vystavil na odiv nejen své krásné vyrýsované tělo, ale i svou mužskou chloubu. Jeho manželka herečka Elsa Pataky je opravdu šťastná žena, to napadne asi všechny dámy, které teď koukají na jeho tělo s otevřenou pusou. A všichni muži ho teď zrovna nenávidí. Ale zpět na zem – tohle je jen jeho filmová verze s vycpávkou... :-) Jak je na tom doopravdy, to nám zatím tají!

Film by měl přijít k nám do kin v srpnu letošního roku a kromě „Thora“ v něm uvidíte například i herečku Christinu Applegate a samozřejmě celou rodinu Clarka Griswolda, kterou si zajisté dobře pamatujete.

Jak sám Chris uvedl, natáčení bylo velice zábavné, hodně se u něj s hereckými kolegy pobavili. Smála se prý i jeho manželka, když jí doma vyprávěl podrobnosti.

Chris Hemsworth s manželkou, krásný pár! Foto:

Chris Hemsworth s manželkou, krásný pár!

 

Takže je opravdu na co se těšit, uvidíme sexy Chrise a ještě se u toho pobavíme – co víc si přát!

 

 

Ukázka z filmu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Chris Hemsworth ukazuje svou super postavu

 

A ještě další fotky tohoto krasavce:

reklama

reklama