Hokejky Šlégr, Procházka, Hrdina a Čechmánek: Kdo přiznal, že je horňák, a kdo dolňák!

Hvězdnou sestavu hokejistů uvidíte v seriálu Přístav, kde rozbruslí i hlavní hrdiny. Při natáčení byla zábava a pánové odpovídali na dotěrné otázky Pavlíny Holubové.
Pavlína Holubová se mezi slavnými hokejisty dobře pobavila.
Pavlína Holubová se mezi slavnými hokejisty dobře pobavila.
archiv

reklama

Vůči hokejistům má většina z nás řadu předsudků. Ne všichni ale chodí s modelkami nebo by bez ženské zemřeli hlady a zanedbaní. Výjimky ovšem potvrzují pravidlo. Proč se asi na hokejisty modelky lepí? „Asi protože se jim líbí vejplaty,“ myslí si Jirka Hrdina.

Ale bývá to i naopak. O čemž ví zase druhý Jiří, tentokrát Šlégr: „Ježíš, asi jsou to krásné ženy. Já teda jsem měl obrovský štěstí, že jsem si našel hodnou ženu a vůbec mi nejde o to, jestli byla modelka nebo miska.“

Marek Ztracený v roli amatérského lékaře

Marek Ztracený je „horňák“. Miluje prsa a rád vyšetří i ta vaše. COŽE?

Takový Martin Procházka a Roman Čechmánek jsou zase chlapi do nepohody a rádi v domácnosti pomůžou svým ženám. Dokázali by si vyžehlit košili? „Myslím si, že to není problém,“ říká bývalý reprezentační brankář, a ani hvězda z Nagana nezaostává. Prý mu to trvá, ale nakonec to dohromady nějak dá.

A když jsme byli u těch žen. Který z pánů dává přednost horním vnadám a kdo zadečkům?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR 27.1.2016 - Hokejky - anketa

 

Jennifer Lopez se blýskla hned celou řadou modelů, které během galavečera vystřídala.

Módní policie: JLo na AMA potěšila dolňáky a Selena Gomez bez podprsenky zase horňáky. Jak dopadly další dámy?

 

reklama

reklama