Hokus pokus: Naomi Campbell začala randit s iluzionistou Davidem Blainem

Světový showbyznys je o další páreček bohatší. Osmačtyřicetiletá modelka Naomi Campbell si začala s o tři roky mladším kouzelníkem Davidem Blainem. Dvojice se dokonce už ukázala na veřejnosti, konkrétně na jachtě v Saint-Tropez. Pár působil šťastně a zamilovaně, přesně tak, jak by tomu mělo být.
Naomi Campbell a David Blaine
Naomi Campbell a David Blaine
instagram/@alleymuzik

reklama

‚‚Znají se už dávno. Vždy mezi nimi něco jiskřilo, protože oba mají šílené charisma a jsou neuvěřitelně pracovití,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj z modelčina okolí. Fanoušci se rozdělili na dva tábory. První je rád, že Naomi konečně nabyla štěstí a ten druhý tvrdí, že jde o pouhé fámy a dvojice se jen přátelí. Vzpomeňme si ale na hvězdný pár Katie Holmes a Jamie Foxx, ti skrývali svůj vztah až do svého rozchodu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený David Blaine (@davidblaine),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený David Blaine (@davidblaine),

Podle fotografů jde o skutečně atraktivní pár, před objektivy vypadají prý jeden vedle druhého fantasticky. Navíc se jedná o skutečně extravagantní osobnosti a navzájem by se velmi dobře doplňovali. 

Není to ale tak dávno, co se modelce přisuzoval vztah s pětatřicetiletým rapperem Skepta. Ani v tomto případě se ale oficiálního oznámení nikomu nedostalo. No, snad to tentokrát vyjde. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Naomi Campbell (@naomi),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Naomi Campbell (@naomi),

reklama

reklama