Holky ve Vile jásají: z Duelu se vrací Honza

Další napínavý souboj mají VyVolení právě za sebou. O návrat do Vily se v něm utkali plachý Láďa s hezounkem Honzou, oba během dění ve Vile spíš nenápadní. A u diváků tentokrát bodovala vizáž. Se skóre 42:58 procentům diváckých hlasů se do Vily vrací Honza!
Nikol a Honza - Obrázek 3
Nikol a Honza - Obrázek 3

reklama

Přemýšlivý nenápadný Láďa, který tvrdil, že se do Duelu těší, zvolil za soupeře hezounka Honzu a doplatil na to. Zapomněl na fakt, že slovo divák je odvozeno od slovesa dívat se.

Televizní divák tudíž vnímá své favority nejen podle toho, co od nich slyší, ale vybírá i podle dojmů, které vnímá očima. A v tomto směru musel jednoznačně zabodovat díky vypracované postavě a tváři vymydleného metrosexuála Honza.

Koho chtěli VyVolení

Láďovi fantila ve studiu jeho kamarádka z gymnázia Romana, Honzu zase přišli podpořit maminka, tatínek sestra a kamarádi. Když se moderátorka Tereza Pergnerová zeptala VyVolených, koho z duelantů chtějí zpátky do Vily, za Honzu se postavili kromě Romany a Reginy všichni VyVolení. A Zdena Regina prozradila, že jí ve věštbě vyšlo Honzovo vítězství.

Chlapi na vymření

Čtvrté řadě show i po sedmém Duelu dál hrozí, že se brzy promění v ryze dámskou záležitost. Pozice silnějšího pohlaví bude muset nadále hájit právě Honza s podporou nováčka, obra Jafara, protože Vladka vzhledem k jeho sexuální orientaci a hysterické povaze většinou diváci za chlapa nepovažují. Honza to tudíž nebude mít snadné. Zatímco doposud se jenom vezl a občas předvedl kamerám své fyzické přednosti, pro uhájení chlapských pozic ve Vile bude muset v boji o pět milionů předvést fanouškům VyVolených něco víc.

Nahlédněte přímo do středu dění ZDE

Dívejte se na Vila živě, na Prima Love ve 22:30!

 

 Mohlo by vás zajímat:

Thomas VV a Kai Green

Thomasi, zalez! Takhle vypadají hory svalů

VyVolení na vysoké noze - Obrázek 10

Jak chutná život na vysoké noze

Nikol a Honza - Obrázek 11

Nikol a Honza: Láskyplné loučení?

reklama

reklama